Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kauniečiams duris pravėrė sulčių baras ir vegetariško maisto restoranas „Morkų šėlsmas“ (Kaunas)

2007-11-20
Paskelbk savo straipsnį

„Morkų šėlsmas“ – naujas vegetariško maisto restoranas, įsikūręs Kaune, nedidelėse Laisvės alėjoje esančiose patalpose (Laisvės al. 78B). Sulčių baras siūlo įvairių gėrimų, tiksiančių ir patiksiančių kiekvienam: nuo šviežiai spaustų sulčių, išradingų sulčių kokteilių iki amerikietiško stiliaus šaltų vaisių gėrimų (smoothie). Šių gardumynų galėsite paskanauti ne tik 15 vietų bare, bet ir išsinešti.

„Morkų šėlsmo“ virtuvės meistras gardžiais valgiais džiuginti kauniečių atvyko iš Kanados. Jis specializuojasi natūralaus, griežto vegetariško maisto gamyboje. Jo gaminamuose patiekaluose nėra nei pieno produktų, nei kiaušinių. Maistas yra sveikas, šviežias, visiškai be cholesterolio, kuriame gausu maistinių skaidulų. Be to, virtuvės šefo pagamintas valgis atrodo viliojančiai ir yra puikaus skonio.

Kiekvieną dieną be nuolatinių patiekalų, tokių kaip saulėgrąžų vegetariškas apkepas, tofu kepsniukai, sojos pupelių paplotėliai, yra gaminamas vis kitoks dienos patiekalas ir dienos sriuba. Virtuvės meistras visada stebina „Morkų šėlsmo“ lankytojus savo naujovėmis ir išradingumu. Be to, „Morkų šėlsme“ ne tik galėsite skaniai papietauti, atsigaivinti sveikais gėrimais bei paskaitinėti literatūros apie sveiką mitybą, bet ir surengti privatų vakarėlį.

Dar tik vienas mėnuo, kai „Morkų šėlsmas“ atvėrė savo duris, tačiau jame jau gausu pastovių lankytojų. Tai populiari vieta pietų metu tarp centre dirbančių žmonių, taip pat studentų ir kitų žmonių, ieškančių alternatyvios mitybos.

Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, vis daugiau žmonių renkasi sveiką gyvenimo būdą. „Morkų šėlsmas“ yra pasiruošęs patenkinti šią greitai augančią visuomenės dalį unikaliu ir aukštos kokybės aptarnavimu bei ekologiškais ir sveikais patiekalais.

Bare studentams taikoma 10 proc. nuolaida.

Daugiau apie barą>>

Meniu.lt ir baro informacija
Baro nuotraukos