Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kaip sutikti Baltojo Tigro metus?

2009-12-31
Paskelbk savo straipsnį

Artėjant Naujiesiems metams mus dažniausiai užklumpa malonūs rūpesčiai: kur sutikti, kaip švęsti, ką apsirengti, kaip papuošti namus... Dažnai permąstom, ką nuveikėm per metus, o ką norėtume pasiekti kitais metais. 2010-ieji pagal kinų kalendorių – Baltojo Tigro metai. Kaip gi prisijaukinti šį žvėrį?

Raudono Jaučio metai pasitrauks, o jo garbingą vietą užims Baltas ar kitaip Metalinis Tigras. Iš kur gi jis atkeliavo? Žinoma, iš senovės Kinijos. Kartu su metais keičiasi ir gyvūnas. Pagal tradiciją, jeigu Naujuosius metus sutiksime atitinkamai, pelnysime Tigro palankumą bei mus lydės sėkmė.

Baltojo Tigro reikšmė

Senovės kinai Baltąjį Tigrą laikė žvėrių karaliumi, miško valdovu, kalnų ir urvų dvasia. Šis žvėris neabejotinai padeda kovoti su blogomis jėgomis ir destrukcija, pradedant ligomis ir baigiant blogu derliumi. Tigras taip pat vaidina svarbų vaidmenį kovoje su nevaisingumu bei šeimyninėmis problemomis, nesutarimais. Šis žvėris garbinamas kaip namų židinio saugotojas bei šeimos vertybių puoselėtojas. Tai netrukdo Baltajam Tigrui būti karinės drąsos įsikūnijimu.

Tigras – stiprus, tvirtas, teisingas bei impulsyvus. Šiam žvėriui būdingos kai kurios silpnybės: puikybė bei išoriškumas. Tigras pasižymi tyrimu, kuris pasireiškia ne tik išore, bet ir vidumi. Taigi pasitinkant Baltojo Tigro metus vertėtų pamiršti visus piktus kėslus bei įsileisti šį kilnų žvėrį į savo namus su šviesiomis mintimis. Kinai tiki, kad žmogus kilo iš Tigro. Šis žvėris laikomas artimas žmonių giminei.

Pasiruošimai Baltojo Tigro metams

Pirmiausia išsikuopkite namus. Ne, ne tik dulkes ir purvą, vien išplovę grindis Tigro neprisijaukinsime. Būtina išmesti senus, nereikalingus daiktus, kurie tik užima vietą, kitaip tariant atlikime daiktų, drabužių, rakandų reviziją. Reikėtų pasirūpinti kosmetiniu remontu: gaivinti nublukusias spalvas, naujinti ar keisti metalines detales, nušlifuoti medinius elementus...Jei ši užduotis Jums neįkandama, viską kruopščiai išvalykite ir išveiskite.

Tigras – karališkas žvėris, namus reikia papuošti ir ne šiaip sau, kadangi metalas spindi taip pat turi spindėti ir žėrėti Jūsų namai. Tam puikiai tiks įvairūs blizgučiai, auksinės ar sidabrinės girliandos, blizgantys pagalvių užvalkalai. Neatsiejamas šventinis atributas – eglutė, ją padabinkite irgi kuo puošniau. Tiks kaspinai bei žaisliukai, tačiau norėdami įtikti Tigrui, turėsite pasistengti dar labiau. Kadangi jis šeimos globėjas, jį labiausiai pamalonintų šeimos rate pagaminti žaisliukai. Dar vienas dalykas – pasiruošimas šventei turi teikti pirmiausia džiaugsmo, jei taip nėra, tiesiog nevarkite.

Kaip pasipuošti?

Šis klausimas visada neduoda ramybės – juk reikia pirkti ir ruošti šventinius apdarus iš anksto. Naujųjų metų naktį pasipuoškite baltos, sidabro ar aukso spalvos drabužiais. Tikrai neprašausite pro šalį. Vis dėlto, ką daryti, jei šias spalvas jau panaudojome interjero puošimui? Pasak kinų, Baltąjį Tigrą taip pat galite pasitikti pasipuošę pilkos, žydros, mėlynos ar violetinės spalvos drabužiais. Žinoma, tada nereikėtų pamiršti apie papuošalus, o taip pat naują avalynę – gražūs bateliai būtini pamaloninti Tigrui.

Vertėtų priminti, kad Baltojo Tigro metai prasidės ne sausio 1 dieną, tačiau tik vasario 14. Taigi pasiruošti dar tikrai spėsime.

Elena Germanovič
Šaltinis: fashion.vn.ua; sob.ru
Nuotrauka inmagine.com
Meniu.lt informacija