Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kaip romantiška porelė svetimos lovos ieškojo

2010-10-06
Paskelbk savo straipsnį

Kai norisi pasilepinti

Savaitgalis ar mini atostogos turėtų būti planuojamos pagal visų poilsiaujančių norus ir pomėgius. Galbūt kai kurie skaitytojai nesutiks, tačiau Lietuvoje yra daugybė pramogų ir jaukaus poilsio vietų, kurios garantuos turiningą ir įsimintiną poilsį. Kaimo turizmo sodybos ant ežero kranto, žvejyba, žygiai pelkėse ar tiesiog miške, prabangūs ar paprasti bet jaukūs viešbučiai, SPA kompleksai, skrydžiai su parasparniais, laipiojimas medžiais, kulinarijos pamokos...pavargtume vardinti. Taigi pasirinkti tikrai yra iš ko.

Šį kartą mes keliavome dviese, o poreikiai buvo, kaip reta paprasti: rami ir jauki vieta, galimybė pasilepinti, laikas pažvejoti bei išsikepti žuvį ant ugnies ir kuo patogesnė lova. Neplanuotas kelionės maršrutas atvedė mus į keturias „svetimas lovas“, keturiuose Lietuvos kampeliuose, iš kurių, apie kiekvieną, yra ką pasakyti.

lova2

Klaipėda – Kelmė – Trakų rajonas – Kernavė

Tai stotelės, kuriuose teko apsistoti ir išbandyti siūlomus nakvynės variantus. Nesigilinant į pasirinkimo priežastis pereikime tiesiai prie pačių pasirinkimų.

Klaipėda – „National golf resort“

Vienu žodžiu – prabanga.
Personalas – su šypsena padeda visais klausimais.
Kambariai – erdvu, lakoniška bet kartu ir jauku.
Maistas – pusryčiai neįtraukti į kainą.
Aplinka – jei nežaidžiat golfo, smagiau bus likti kambaryje.
Pramogos – nors golfo taip ir neišbandėme, viskas paruošta mėgavimuisi žaidimu.
Lovos – 10 su pliusu. Minkštutėliai, prisitaikantys prie kūno ir užtikrinantys ramų ir komfortišką miegą.

Iš tikrųjų „National golf resort“, be visų savo privalumų, turi tik porą kabliukų, kuriuos taip pat galima paversti privalumais. Vieta, kurioje įsikūręs viešbutis – tarp Palangos ir Klaipėdos, atokiai nuo jūros, tad jei į pajūrį vykstate išsiilgę bangų mūšos ar ranka pasiekiamų pramogų kils mažų nepatogumų. Bet jeigu norite ir galite sau leisti prabangiai atsipūsti atokiau nuo šurmulio, ši vieta – pats tas. Viešbutis nėra pigus, tačiau iš kambario nenorėsite išeiti ne dėl sumokėtų pinigų, o dėl jaukumo, estetikos ir be galo patogių lovų. Tačiau jei mėgstate pamiegoti ilgiau, paprašykite personalo, kad ryte palaikytų tylą, nes mus pirmąjį rytą pažadino dulkių siurblys :).

Kelmė – „Miego klinika”

Vienu žodžiu – gamta.
Personalas – įsiklauso į kiekvieną poilsiautojų norą, prašymą ar pasiūlymą.
Kambariai – skirtingų dydžių, kaimo turizmo stiliaus nameliai.
Maistas – pasigaukite žuvį ir gaminkitės pats.
Aplinka – tvarkingas, jaukus, prižiūrėtas gamtos kampelis.
Pramogos – nuoširdžiai iškūrenama pirtis, žvejyba tvenkiniuose, maisto kepimas krosnyje.
Lovos -   kietoki čiužiniai (vasarą geriau miegoti hamakuose po atviru dangumi)

„Miego klinika“ bent jau rudenį visiškai atitinka savo originalaus pavadinimo esmę. Ramu, tylu, toli nuo miesto ar gatvės šurmulio, pievų ir miškų apsuptyje...ko daugiau reikia skaniam miegui? Namukai išdėstyti pakankamai dideliu atstumu, kad kaimynai netrukdytų vienas kito. Prieš apsistojant, reikia įvertinti jog teritorijoje gausu vandens telkinių, kuriais sklinda garsas – tad išsiaiškinkite ar neplanuojama didelių svečių grupių ar švenčių, kurie sutrikdytų ramų poilsį. Kaip minėjau teritorija prižiūrėta, galima su kompanija ilsėtis ar švęsti atskirtose tvenkinių salelėse, žvejoti, o vakarui galima pasirinkti iš kelių pirčių, kurios, tenka pripažinti, iškūrenamos „kaip sau“. Tačiau jei planuojate romantišką naktį, o ši Jums siejasi su minkštais patalais – prieš išsirinkdami namelį pasiteiraukite apie jų patogumus pas šeimininkus, nes mes pataikėme ant kietos ir ne itin patogios lovos.

Trakų rajonas – „Aerodream“

Vienu žodžiu – atokiai.
Personalas – neįkyrus, tačiau paslaugus, kai to reikia.
Kambariai – nameliai ir kambariai viešbutyje su bendra virtuve ir svetaine.
Maistas – standartiškai pateikiami, standartiški pusryčiai.
Aplinka – atokiau už komplekso teritorijos yra ežeras, prie pat įsikūręs aerodromas.
Pramogos – erdvi pirtis su kubilais.
Lovos – pasitikrinkite prieš išsirinkdami namelį.Kai kurie čiužiniai nėra patogūs ir girgžda.

Traku „Aerodream“ kompleksas įsikūręs Rūdiškėse, tad nuo Trakų teks pavažiuoti, palyginus nemažą, kelio atkarpą. Atvykę rasite keletą namelių teritorijoje išdėstytų apskritimu, gana arti vienas kito. Yra vienas didelis namas, kuriame galima apsistoti su kompanija jei norite turėti bendrą virtuvėlę ir saloną. Mes gyvenome namuke skirtame apsistoti dviems. Mėgstantiems erdves namukas turėtų patikti. Du aukštai neatskirti ištisomis lubomis sukuria didžiulės erdvės įspūdį. Pirmame aukšte - minkšti baldai ir vaikų kambarys, antrame - dvigulė lova. Tiesa jei miegate neramiai – pasitrinkite ar išsirinktame namuke lova negirgžda. Šį kartą į nakvynės vietą atvykome vėlai vakare, skubėdami pažiūrėti mėgstamą TV laidą, deja, nameliuose veikia tik satelitinė televizija, tad lietuviškų kanalų nerasite. Nameliuose stovi nedideli židiniai, jei norėsite juos kūrenti iš anksto susitarkite dėl malkų prakuroms arba kirvio, nes kitaip liksite be ugnies. Na o visa kita...įprastai ir paprastai.

Kernavė – „Kernavės bajorynė“

Vienu žodžiu – malonumas.
Personalas – betarpiškas bet kartu ir dalykiškas aptarnavimas.
Kambariai – paprastai, kokybiškai ir jaukiai.
Maistas – prie pusryčių serviravimo, pateikimo ir skonio sunku prikibti, o po virtuvės pagamintų pietų ir vakarienės, žuvies kepimą ant laužo nusprendėme atidėti kitai dienai.
Aplinka – kaip ir visa Kernavė – jauki, alsuojanti tikra gamta, labai natūraliai prie ežero ir miško prisiglaudęs poilsio kampelis.
Pramogos – yra pora valčių, o vietiniai sako, kad ežerėlyje galima pagauti neblogų lydekų. Pirtis su kubilu.
Lovos – didelės ir patogios :)

Galbūt kiek subjektyvus vertinimas, nes su „Kernavės bajoryne“ teko susidurti ne pirmą kartą. Organizuojant įmonės mokymus ir kelis kartus nakvojant patiems. Per tuos kelis kartus, prisikabinti prie ko nebuvo. Galbūt „kalta“ pakili nuotaika, kiekvieną kartą atvykus čia, o gal ir iš tikrųjų ši vieta turi savo aurą, kuri garantuoja gerą poilsį. Toli nuo miesto šurmulio, bet visai šalia senosios Lietuvos sostinės Kernavės. Su patogiais viešbučio kambariais ir puikia restorano virtuve, arba namukais, kuriuose galima savarankiškai gamintis maistą. Pašonėje ežeras, kuriame galima susižvejoti vakarienę ir erdvi pirtis su kubilu ant ežero kranto. Ech...norisi grįžti dar kartelį.

Tiek apie kelias nakvynės vietas. Apie pramogas, šių vietų apylinkėse galima būtų šnekėt dar dvigubai tiek. Šį kartą norėjome tiesiog pailsėti nuo miesto ir pasilepinti „svetimose lovose“, kitą kartą papasakosime apie tai, ką galima nuveikti išsiruošus pailsėti Lietuvos miestuose, miesteliuose.

Sekite Meniu.lt portalo naujienas, nes netrukus čia galėsite rasti išsamią informaciją apie Lietuvos viešbučius ir kitas nakvynės vietas.

Meniu.lt informacija
Parengė: Upė Katinaitė
Nuotraukos: Upė Katinaitė, viešbučių archyvas

2010 10 06