Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kaip G Stars Club įsirašo į Vilniaus muzikinio savaitgalio įvykius?

2011-05-06
Paskelbk savo straipsnį

Penktadienį, 2011-05-06 G Stars klubas (Jasinskio g. 16c, Vilnius) kviečia į Pure Future White – Arena Show apšilimo vakarėlį Warm Up su M&D Substance bei Julija Fedotova, grosiančiais arenoje, ir G Stars rezidentu, Lunu. Visiems, įsigijusiems Pure Future White – Arena Show bilietus, įėjimas į šį renginį nemokamas. Na, o šeštadienį, tiksliau, jau sekmadienį, apytiksliai nuo 4 valandos ryto prie arenos renginio dalyvius pasitiks G Stars autobusai ir linksmai, saugiai bei patogiai nuveš į afterparty G Stars klube (nemokamai). Afterparty pradės G Stars rezidentas Lunu, vėliau prisijungs Justin Xara, Virus J ir, žinoma, svečiai.

Gatvės muzikos diena neapsieis be afterparty G Stars klube. Šeštadienio, 2011-05-07, vakarą klubas atvers duris anksčiau nei įprastai – 22 valandą, nes dauguma GMD renginių baigiasi iki 22 valandos. Svaras, Mamania ir Moodbase, Zip FM radijo laidos Technical Break šeimininkas, vakarui ruošia hip-hop muzikos programą su itin paaštrintais bytais, lydimais sunkiomis bosinėmis vibracijomis. G Stars klube vyks ir Boombox magnetofonų-magnetolų savininkų sueiga. „Turi Boombox'ą? Tempk jį į klubą G Stars ir sutik bendraminčius!“, - sako vakaro šeimininkai. Renginys nemokamas. O nusifotografavę su Svaru, Mamania ar Moodbase Gatvės muzikos dienoje ir pirmieji patalpinę nuotraukas G Stars Club facebook'o sienoje bus pavaišinti specialiu Boombox kokteiliu.

G Stars Club