Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Jubiliejinis žurnalo „Restoranų verslas“ numeris!

2009-07-24
Paskelbk savo straipsnį

Pradėjome leisti šį žurnalą 2004 m. pavasarį, matydami, kad Lietuvoje yra poreikis tokiam leidiniui bei jausdami, kad galime sukurti restoranų ir viešbučių darbuotojams ir vadovams įdomų turinį. Šis žurnalas yra glaudžiai susijęs su Meniu.lt internetiniu portalu, ypač jame esančia profesionalams skirta dalimi. Kurdami portalo Meniu.lt turinį, bendraudami su daugumos Lietuvos restoranų ir viešbučių atstovų ir šios rinkos tiekėjų supratome, kad internetu naudojasi tikrai ne visi šios sferos darbuotojai. Daugeliui patogiau ir priimtiniau yra skaityti atspausdintą leidinį. Net ir dabar, kai internetas įžengęs jau praktiškai į kiekvienus namus, spausdinti leidiniai nepraranda populiarumo.

Šis žurnalo „Restoranų verslas“ numeris – jau trisdešimtas. Per metus leisdami po šešis leidinius galime pasidžiaugti kad tai žurnalo 5-erių metų sukaktį pažymintis numeris. Per tuos metus, brangūs skaitytojai, matėte, kaip žurnalas vystėsi, keitėsi jo autoriai, turinys ir išvaizda. Dalyvaujant parodose, mums visada malonu prie savo stendo sulaukti daug lankytojų, išgirsti žurnalo turinį pagiriančius žodžius. Tai pirmiausia – žurnalo bendraautorių nuopelnas. „Restoranų verslo“ straipsnius visada stengiamės sukurti ilgalaikius, turinčius išliekamąją vertę. Todėl dauguma straipsnių bus įdomus paskaityti ir po keleto metų. Neturintiems senesnių žurnalo numerių ruošiame staigmeną – senesnius žurnalų numerius išleisime elektroninėje formoje.

Kartu su restoranų ir viešbučių rinkos dalyviais, mes taip pat jautėme tiek lengvesnius ir sėkmingesnius laikus, tiek ir dabar atėjusį sunkmetį. Vis tik mes pasiryžę nesustoti, toliau leisti šį žurnalą, stengtis jo turinį kurti kuo įdomesnį ir aktualesnį Jums. Turite klausimų, pageidavimų, klausimų, nusiskundimų ar naujų temų pasiūlymų – kreipkitės į mūsų kolektyvą, mes visada pasirengę Jus išklausyti ir padėti.


„Restoranų verslo“ nr. 2/2009 (30) turinys >>


Užsisakykite „Restoranų verslą“!

Jei pageidaujate, kad leidinys „Restoranų verslas“ Jus pasiektų laiku ir patogiai – tiesiai į Jūsų įstaigą ar namus, skubėkite jį užsiprenumeruoti!

Prenumeratos kaina už artimiausių šešis leidinio numerius yra 48,00 Lt.

Prenumeratos kuponą rasite leidinyje bei Meniu.lt portale ( http://kuponas.meniu.lt ).
Per metus išleidžiami šeši „Restoranų verslo“ numeriai.
Prenumeruoti galite nuo bet kurio numerio!
Leidinį galite prenumeruoti ir internetu: www.prenumerata.lt

Iškilus klausimų, prašome kreiptis į „Restoranų verslo“ redakciją Vilniuje telefonu (8 5) 2735919 bei elektroniniu paštu: prenumerata@meniu.lt .


Nuoširdžiai Jūsų,
„Restoranų verslo“ ir Meniu.lt kolektyvas