Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Jaunųjų virėjų čempionatas

2009-10-07
Paskelbk savo straipsnį

Mieli jaunieji kolegos,
Džiaugiamės, galėdami Jus pakviesti išbandyti savo jėgas ir profesionalumą II-ajame Lietuvos Jaunųjų virėjų konkurse, kuris vyks 2009 m. lapkričio 27 d. Šiaurės šalių maisto kultūros dienų Lietuvoje „Šiaurės skonis“ metu.

Jaunųjų virėjų konkurso finale dalyvaus 9 virėjai (amžius iki 28 metų), sėkmingai perėję atrankos turą.

Virėjai, pretenduojantys dalyvauti konkurse, iki 2009-11-20 dienos 17 val. privalo atsiųsti LRVVK asociacijai el. paštu, paštu arba pristatyti į LRVVKA būstinę savo konkursinių patiekalų nuotraukas su receptūromis ir technologijos aprašymais (patiekalus konkursui bus galima tobulinti) bei savo portretinę nuotrauką. Kandidatai apie atrankos rezultatus – ar pateko į konkursą – 2009-11-23 dieną bus informuoti asmeniškai; rezultatai bus paskelbti LRVVK asociacijos tinklapyje www.lrvvk.lt. Pretendentus į konkursą atrinks kompetentinga nepriklausomų ekspertų komisija.

Konkurso metu virėjai per 2,5 valandos privalės pagaminti po 4 porcijas šių patiekalų, panaudojant privalomus produktus:
- šaltąjį užkandį, būtinai panaudojant jūrų šukutes;
- karštąjį patiekalą, būtinai panaudojant plekšnės filė;

Konkurso patiekalai privalo būti pagaminti šiaurės šalių (Danija, Suomija, Islandija, Švedija, Norvegija) virtuvių motyvais.
Konkurso metu dalyviai pagrindiniais privalomais produktais (jūrų šukutėmis ir plekšnės filė) bus aprūpinami.
Konkurso finale dalyvių darbus kartu su kitais komisijos nariais vertins vienas iš žymiausių Šiaurės šalių virėjų Michael Bjorklund, geriausias Suomijos virėjas (1997 m.) ir geriausias Švedijos virėjas (2000 m.).

Kviečiame kolegas aktyviai dalyvauti konkursuose!

Konkurso organizatorius – Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija (LRVVKA).
Partneriai: Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje, Šiaurės šalių ambasados Lietuvoje, viešbutis „Reval Hotel Lietuva“.

Informacija suteikiama tel. (8 5) 2723171, 8 611 26658, el. p. info@lrvvk.lt, www.lrvvk.lt

LRVVKA informacija
Nuotraukose - akimirkos iš pirmojo čempionato