Jau veikia pirmoji „Café de Nesė“ Rumunijoje! (pasaulyje)

Jau veikia pirmoji „Café de Nesė“ Rumunijoje! (pasaulyje)

„Nesė Group“ komanda pagaliau gali pasidžiaugti pirmaisiais darbo rezultatais Rumunijoje. Vasario viduryje duris lankytojams atvėrė kavinė „Café de Nesė“. Tai pirmoji „Nesė Group“ kavinė Rumunijos sostinėje Bukarešte.

„Lankytojai jau spėjo pamėgti vos prieš porą savaičių atsidariusią „Café de Nesė“ kavinę“, – džiaugiasi UAB „Sėkmės tiltas“ direktorė Jurgita Valionienė. Jos teigimu, pirmosiomis kavinės darbo dienomis nestigo lankytojų bei komplimentų firminei „Café de Nesė“ kavai.

J. Valionienė pastebi, kad lankytojams, kurių apsilankė jau virš 1200, didelį įspūdį paliko neįprastas Bukareštui kavinės interjeras. Kavinės interjeru liko patenkinti ir jos kūrėjai – interjero dizaino kompanija, viena iš „Nesė Group“ įmonių – „Marten‘s studio“. Įdomu tai, kad didžioji dauguma kavinės baldų bei interjero detalių yra pagaminta ir atgabenta iš Lietuvos.

„Café de Nesė“ – tai naujo formato „Nesė Group“ kavinės, kuriose siūlomas itin platus kavos produktų asortimentas, užkandžių ir desertų valgiaraštis. Kavinių tinklas siūlys savo klientams specialiai sukurtą firminę kavą „Café de Nesė“.

Šalia kavinės savo veiklą taip pat pradėjo ir lošimų automatų salonas „Nesė Slots“. Tai pirmasis „Nesė Group“ lošimų salonas, atidarytas Bukarešte. Naujajame lošimų automatų salone yra 27 lošimų automatai, įdarbinta apie 10 darbuotojų.

„Nesė Group“ – tai įmonių grupė, teikianti viešojo maitinimo, renginių ir azartinių žaidimų organizavimo paslaugas. „Nesė Group“ šiuo metu valdo sėkmingai Lietuvoje veikiančius laisvalaikio centrus „Nesė Pramogų bankas“ bei klubus „Nesė Relax“.

„Nesė Group“ informacija
Nuotraukose: pirmoje – Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijai vadovaujantis V. Čepanonis su kolega virėju iš Rumunijos

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną