Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„JӒGER VIBRATIONS“ ledinių pojūčių naktis

2011-04-05
Paskelbk savo straipsnį

Visus prigimtinius pojūčius įsiūbuojantis šokių muzikos renginys „JӒGER VIBRATIONS“ grįžta į sostinės menų fabriką „Loftas“ balandžio 29-ąją. Šįkart galingas ledo, muzikos ir vaizdų užtaisas kviečia kelionei po nepamirštamą ledinių pojūčių pasaulį.

Ausis ir kojas šįkart šokdins šelmiai „Metal on Metal“ didžėjai Kym Wild ir Miss America, elektros įkraus Tabami NO DJ’s projektas „Ed Bangers“ mash-up (Victor Diawara, Erica Jennings, Vilius Alesius ir Aleksandras Raičenoks). Po vidurnakčio ant scenos siaus ugninga gyvos muzikos stichija - „Happyendless” ir „The Sneekers“ gyvai. O po koncerto iki pirmųjų pusryčių lydės Billy Kristal & Killl my Disco.

„Unikalūs „JӒGER VIBRATIONS“ šokių muzikos ciklo renginiai niekada nesikartoja. Praleidai vieną - graužkis nagus ir tikėkis atpirkimo tik sulaukęs kito. Čia atsiriboji nuo išorinio pasaulio ir atsiduodi tik pačiai geriausiai šokių muzikai ir gyvam garsui. Rimtai patariame ruoštis negrįžt iki ryto!“, - šypsosi NO DJ’s narys ir „JӒGER VIBRATIONS“ veteranas Viktoras Diawara.

Lediniais saldainiais akims rūpinsis viena geriausių Lietuvoje vizualizacijų virtuozė VJ Vesta - jos kurtos projekcijos ant ištisos didžiosios „Lofto“ sienos hipnotizuos tiek iš arti, tiek ir nuo baro. Dvi įspūdingo dydžio šalto oro CO2 šalto oro patrankos įsuks šokančius į užburiantį vėsaus ir gaivaus oro sūkurį.

Skonio ir kvapo pojūčių gerbėjų taip pa laukia nepamirštami įspūdžiai - rekordinio dydžio ledo kalnas, kuriuo tekės gaivinančios ledinio gėrimo upės, vėsins įkaitusius šokių aikštelėje. Renginio organizatoriai neabejoja, kad ir paliesti šį išskirtinį ledo darinį norės ne vienas - šalto ledo prisilietimas prie nuogos odos įelektrina kūną ir mintis.

„Per ankstesnius ledinių pojūčių nakties ciklo renginius dėjosi neįtikėtini dalykai. Pilnos šokių aikštelės linksminosi iki ryto, žmonės stebėjo unikalius ledo šou, taikliai sumiksuotus su itin kokybiška kojas kilnojančia šokių muzika. Žiūrint iš šalies, tai buvo kvapią gniaužiantys reginiai, visus iki vieno įtraukę į kerintį ledo ir muzikos pasaulį. Šįkart ledinių pojūčių tradiciją tęsiame toliau ir dar įspūdingiau. Vėl ruošiame stiprią ir netikėtą programą - naktis bus išties nepamirštama“, - pasakoja vienas iš renginio organizatorių Arnas Repečka.

Su skrajute arba OMNI ID: 20 Lt.

Užsiregistravusiems facebook`e Jagermeister Lietuva ir atsiuntusiems maila
adresu jagermeisterlt@gmail.com 15 Lt. (ši nuolaida taikoma prie įėjimo)

Bilietus platina TIKETA
„Corona Beach Bar“ informacija