Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Iš „19 duobutės“ galite stebėti taiklius golfo smūgius... (Elektrėnai)

2010-07-15
Paskelbk savo straipsnį

Restoranas „19-ta duobutė“

Golfo klube yra įsikūręs europietiškos virtuvės restoranas „19 duobutė“. Puiki aplinka, nuostabus vaizdas į golfo laukus patraukė ne tik golfo žaidėjų dėmesį, bet ir svečių iš Vilniaus, Kauno ir kitų miestų. Klubo restoranas „ 19 duobutė“ garsėja skaniais patiekalais ir kokybę atitinkančią kainą. Didelis dėmesys yra teikiamas į aptarnavimą. Restorano lauko terasoje atsiveria puikus vaizdas į 18-tą paskutinę golfo duobutę. Pietaudami galite stebėti, kaip golfo žaidėjai atlieka paskutinius smūgius.

18-kos laukų golfo aikštynas

Klubas ir restoranas kviečia prisidėti prie smagaus laisvalaikio praleidimo ir bendravimo su draugais ir kolegomis gamtoje, žaidžiant golfą pavieniui, dalyvaujant šeimyniniuose ar verslo turnyruose ir kituose klubo organizuojamuose renginiuose. Klubo nariai ir žaidėjai naudojasi aukštos klasės, pasaulinius standartus atitinkančiu 18-kos laukų golfo aikštynu bei kitomis itin kokybiškomis klubo teikiamomis paslaugomis - malonus aptarnavimas, tvarkinga aplinka kiekvienam čia suteikia nepakartojamą klubinę atmosferą.

Trys skirtingos erdvės

Be restorano Sostinių golfo klube yra siūlomos trys skirtingo dydžio ir dizaino erdvės, pritaikytos konferencijoms, deryboms, seminarams, prezentacijoms, posėdžiams ir renginiams:

*Konferencijų salė.
*Cigarų kambarys (su mini biblioteka).
*Derybų kambarys.

Konferencijos, šventės. Pagrindinė patalpa – prabangi konferencijų salė su puikiais vaizdais į golfo aikštyną ir ežerą – talpina iki 60 žmonių. Nepriekaištingą renginio kokybę užtirkins mūsų konferencijos įranga, oro kondicionavimo sistema, šviesą sulaikančios užuolaidos, internetinis ryšys ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Svarbiausias mūsų patalpų akcentas – aplink klubo namą esantys nuostabūs golfo laukai, kurie įspūdingai atrodo tiek vasarą, tiek žiemą – Jūsų šventei suteiks išskirtinę atmosferą.

Ypač originalu – konferencijas susieti su golfu! Sostinių golfo klubas – tai vienintelė vieta Lietuvoje, kur Jūs galite savo svečiams pasiūlyti naują pramogą Lietuvoje ir tai puikiai suderinti su darbu. Po intensyvios konferencinės dienos galime pasiūlyti nakvynę klubo viešbutyje. Taip pat rengiame kavos pertraukėles, banketus, vakarienes, furšetus, kurie organizuojami klubo restorane. Galite švęsti vestuves, tai bus išskirtinis Jūsų prisiminimas nuostabioje gamtoje ir aplinkoje.

Jūsų renginio ir maitinimo organizavimu bei koordinavimu pasirūpins konferencijų vadovas.

Teikiame papildomas paslaugas pagal Jūsų reikalavimus (mergvakariai, bernvakariai, gimtadieniai, jubiliejai, ypatingos šventės ir t.t.).

Daugiau apie „Sostinių golfo klubą“>>

Klubo informacija

2010 07 15