Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Įrodymas: „Medininkai“ - geriausias restoranas sostinės senamiestyje“ (Vilnius)

2010-05-19
Paskelbk savo straipsnį

Daugelis apsilankiusiųjų teigia, kad „Medininkai“ – kone geriausias restoranas Vilniaus centre. Isikūręs XVI a. senamiesčio rūsiuose, restoranas skleidžia aristokratiškų namų dvasią. Visai šalia Aušros vartų bei Šventosios Trejybės vienuolyno, įsikūręs restoranas žinomas jau ne vieną dešimtmetį. Restoranas siūlo ragauti įvairių europietiškų patiekalų bei ypatingų lietuviškos virtuvės šedevrų. Puiki restorano virtuvė ir aukštos klasės aptarnavimas neabejotinai paliks malonių įspūdžių.

Dauguma pamėgtų patiekalų, išliko ir perkelti į naująjį meniu. Svečius taip pat nudžiugins, jog kainos tapo vsiems prieinamos. Taigi „Medininkai“ gali pasigirti puikiu gero maisto ir kainų santykiu. Nuo šiol firminis restorano patiekalas – „Medinikų ypatingasis kepsnys“. Taipogi visus metus lankytojai iš svečių šalių galės mėgautis itin pamėgtais lietuviškais patiekalais. Ne veltui restoranas „Medininkai“ vadinamas vienu geriausių restoranų Vilniaus senamiestyje!

Trys salės ir jaukus kiemelis


Restorano erdvė suskirstyta į tris sales ir vasaros kiemelį. Kiekviena salė – su savitomis spalvomis ir nuotaika.

Baltojoje salėje – šviesūs sendinti baldai, XVIII a. italų keramikos darbais puoštos indaujos, šviežumo ir lengvumo suteikiantys autentiški arkiniai langai. Šioje salėje talpinama iki 20 yra svečių.

Didžiosios salės („Svetainės”) elegantišką interjerą puošia freskomis tapyti skliautai, antikvariniai sidabro, bronzos ir krištolo dirbiniai. Jaukumo ir išbaigtumo suteikia gyvos gėlės. Joje yra 4 stalai, prie kurių gali susėsti 20 arba prie vieno bendro stalo - iki 30 svečių.

Vyno rūsys – tai vienas seniausių rūsių Vilniaus mieste, kuriame mėgaudamiesi vyno taure pajusite šimtmečių istorijos dvasią. Vyno rūsyje įrengta nedidelė salė, skirta privatiems priėmimams. Šikart parinkti populiarūs bei daugumai žinomi vynai, kurių taip pat galima įsigyti ir išsinešimu, tačiau tik buteliuose (nepilstomas). Pageidaujant organizuojami vynų pristatymai - restoranas turi puikių draugų, galinčių daug papasakoti apie įvairius vynus.

Restorano vasaros kiemelis - vienintelė vieta sostinėje, kur galima pasigrožėti grafito technika dekoruota XVIII a. siena. Atokiau nuo gatvės įrengtą kiemelį pamėgo lankytojai, vertinantys ramius vasaros vakarus, puikų aptarnavimą ir puikų maistą. Kiemelyje - 25 staliukai, tad puikiu vasarišku oru ir nuostabiais vaizdais gali džiaugtis apie 80 asmenų. Grojanti rami, foninė muzika leis atsipalaiduoti bei mėgautis geru laiku. Užklupus netikėtam lietui saugos skėčiai bei stogeliai.

Pagyrų sulaukę lietuviškos virtuvės patiekalai

Galų gale atėjusiems beveik vasariškai šilumai „Medininkai“ kviečia ragauti naujojo meniu! Jame rasite ne tik jau pamėgtus europietiškos virtuvės patiekalus, sulaukusius daugybės pagyrų. Pristatoma ir restorano naujiena - lietuviškos virtuvės patiekalai. Puikiai lietuviams žinomi ir kai kurie, šiek tiek primiršti nacionalinės virtuvės šedevrai pagal restoraną „Medininkai“, nepaliks abejingų. „Medininkai“ - puiki vieta svečius supažindinti su lietuviškos virtuvės ypatumais.

Džiuginančios nukritusios kainos!

Visų patiekalų kainos sumažėjo atsižvelgiant į dabartinę situaciją rinkoje, taigi skirtumas išties didelis. Norėdami pritraukti kuo daugiau svečių, kaip ir visi restoranai. Suderinus gerą maistą su puikiomis kainomis gautas šaunus, lankytojus džiuginantis rezultatas.

Restoranas organizuoja įvairius pobūvius, vestuves, šventes, taip pat ir išvažiuojamus banketus, bei furšetus. Gera komanda, skanus maistas ir šaunus aptarnaujantis personalas leidžia puikiai išpildyti renginius.

Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: restorano „Medininkai“


2010 05 19