Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Įdomios turizmo kryptys Lietuvoje su „Etva Travel“

2011-04-07
Paskelbk savo straipsnį

Lietuvos dvarai ir pilis, Lietuvos bažnyčios ir kapinės, UNESCO Pasaulio paveldo objektai Lietuvoje, sveikatingumo programos...tai tik maža dalis iš visų kelionių po Lietuvą galimybių, kurias siūlo „Etva Travel“.

„Etva Travel“ agentūra specializuojasi kelionių organizavime Lietuvoje, ir siūlo.

Apgyvendinimą 3* viešbutyje, sauną, pirtį, konferenc salę, banketinė salę, saugomą stovėjimo aikštelę; Maitinimą (visų tipų); Kelionių organizavimą (grupėms ir individualiai). Turai organizuojami grupėms ne mažiau kaip 20 žmonių. VIP klientams teikiami spec. pasiūlymai; Banketų, furšetų, konferencijų, apmokymų, kalbos kursų organizavimą; Gidų, vertėjų paslaugas; Bilietų rezervavimą (koncertai, teatrai, muziejai ir t.t.). Sudarome maršrutus pagal klientų pageidavimus ir suteikiame papildomas paslaugas.

Kelionės kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus, kelionės datos. Kelionių specialistai pasiruošę operatyviai paskaičiuoti Jūsų pasirinktos kelionės sąmatą.

Kelionės po Lietuvą:

Trumpos „vienos - trijų dienų apžvalginės kelionės“ Lietuvoje;  „Tematinės kelionės“ Lietuvoje; „Kelionės moksleiviams“ Lietuvoje.

Kelionių katalogas >>

2011 04 07