Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
2017-09-21
Paskelbk savo straipsnį

Hela prieskoninis kario kečupas

Kodėl pomidorų kečupo nepagardinus kariu ir kitais aromatingais prieskoniais? Taip! Ši Hela idėja 1963 metais nulėmė naujos skonio krypties atsiradimą. Įmonė pirmoji Vokietijoje pradėjo gaminti prieskoninį kario kečupą ir pažadino naujus impulsus kečupo rinkoje. Kaimiškos virtuvės mėgėjai, šeimos su vaikais, vienišiai, poros, jauni ir seni   nuo tada pamėgo ir renkasi nepakartojamą švelniai pikantišką  Hela kario kečupo skonį.

Hela receptai griežtai saugomi paslaptyje. Žinoma, tiek kad tarp sudėtinių dalių yra pipirai, gvazdikėliai, paprika ir čili. Dabar šalia klasikinio prieskoninio kečupo jau turime šiuos Hela produktus:

Hela švelnus prieskoninis kario kečupas

Ryškus klasikas tarp kitų prieskoninių kario kečupų. Hela prieskonių mišinys nulemia jo unikalumą, patiekalus praturtina švelnia kario nata ir suteikia malonų pikantiškumą. Idealiai tinka su keptomis bulvytėmis, makaronais ir, žinoma, su visų rūšių grilio patiekalais. 

Hela prieskoninis pomidorų kečupas

Kvapnus, sodraus pomidorų skonio, nepakartojamas. Šis kečupas įtikina savo švelniai pikantišku skoniu. Labai skanus su keptomis bulvytėmis, dešrelėmis ir įvairiausiais  kitais patiekalais.

Hela prieskoninis šašlykų kečupas

Pomidorų ir ypatingų Hela prieskonių mišinys sukuria išskirtinį Hela prieskoninio šašlykų kečupo skonį. Su juo paprasta mėsa ant iešmo tampa viliojančiu sultingu šašlyku. Ar kepsite ant žarijų, ar keptuvėje ruošite patiekalus šis kečupas suteiks aromatą, turtingą skonį.

Hela prieskoninis kario kečupas absoliučiai tinka visiems grilio fanams ir jis būtinas naujoms skonio patirtims.

 

Kasparas Tolkušinas
Įsiklauso į viešbučių, restoranų ir kavinių poreikius

UAB Dorena, Kirtimų g. 47B, Vilnius
+370 656 57349, kasparas.tolkusinas@dorena.lt
www.dorena.lt