Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„HBH“ - skaniai valgantiems, ieškantiems pramogų ir gero, tikro alaus (Palanga)

2011-06-17
Paskelbk savo straipsnį

„HBH Juozo alaus bravoras“ - pagrindinis komplekso „arkliukas”. Pramogų ir poilsio komplekse galima ne tik šviežio alaus paskanauti, bet ir patį gamybos cechą aplankyti, susipažinti su šio senovinio lietuviško gėrimo gamybos tradicijomis. Be to, šiandien vienu metu uždarose baro patalpose, o ir  lauke gardžiuoju „Juozo alumi” ir puikios „Rados” virtuvės patiekalais gali mėgautis net iki 1200 žmonių. Tiesa, alaus galima įsigyti ir išsinešimui, o vairuojantiems siūloma pasitikrinti „smagumo laipsnius“ įrengtu alkotesteriu.

Sodyboje sukurtos puikios sąlygos trumpam atsilpalaiduoti nuo kasdienės įtampos, pabendrauti su draugais, priimti svečius, švęsti įvairias šventes, rengti iškilmingus pokylius. Kad mažieji nenuobodžiautų – įrengtos įdomios vaikų žaidimų aikštelės. Komplekso šeimininkai Juozas ir Rada išties pasirūpino tiek pasyviai poilsiaujančiais, tiek aktyviai: jų laukia krepšinio aikštelės, galimybė pajodinėti žirgais, nuolat organizuojami įvairūs renginiai, koncertai ir žinoma šokiai. Sočiai privalgę gali ramiai pasivaikščioti po mišką, kuriame tarp medžių slepiasi įdomiausios skulptūros. Gyvūnų mylėtojai nepamiršta aplankyti gyvojo kampelio, kuriame keisčiausiais kuodais pasipuošusios vištos, antys, žąsys, skeltalūpiai triušiai bei dar visokių kitų padarų.

Svečių laukia jaukus kaimiško stiliaus viešbutis su dviviečiais, triviečiais bei keturviečiais kambariais. Komplekse įrengtos tikrai puikios pokylių salės: 3 mažosios, 3 didžiosios, 2 pavėsinės. Čia šauniai galima švęsti tuoktuves, krikštynas, gimtadienius, jubiliejus bei kitas svarbias progas. Į visas erdves tiekamas tiek „Juozo” alus, tiek visuomet šviežias, kokybiškas ir skanus „Rados” virtuvės maistas.

Šalia pagrindinio restorano patalpų yra pirtis. Vakarienę galima užsisakyti ir į priepirtį.
Kadangi pirtis yra integruota į patalpas, vandens procedūros – tik „vietinės”. Lankytojai paprastai mielai naudojasi šaltu „šoko dušu”, kuris virvutės patraukimu ant galvos išpila gerus 2 kibirus vandens. Be dušo yra ir baseinėlis su visad šaltu vandeniu ir 2 šilti dušai. Šių galimybių visai pakanka norint kokybiškai atsivėsinti po kaitinimosi ir nusiprausti.

Pirčių komplekse įrengos 2 garinės paptalpos: tradicinė lietuviška garinė ir šlapio garo (vadinamoji „turkiška”). Jos abi yra šalia, į jas patenkama tiesiai iš pagrindinės poilsio patalpos.

Kviečiame aplankyti žirgyną ir pajodinėti sportinais žirgais! Žirgynas atviras visus metus, jame galima įsigyti aprangą bei reikalingą inventorių. Norintiems savo mylimą žmogų nustebinti neįprasta ir romantiška dovana, o galbūt surengti sužadėtuves žirgyno paslaugos šiai šventei ypač tinkamos ir išskirtinės. Taip pat čia rengiami mergvakariai, bernvakariai, vaikų gimtadieniai ir kitos šventės. Įspūdžiai - neišdildomi. Siūlomi pasivažinėjimai karieta miško keliukais, vienu metu gali važiuoti ne daugiau kaip 5 asmenys. Įrengtuose aptvaruose šunims užeigos svečiai gali palikti savo keturkojus augintinius.

Visa tai ir dar daugiau, ko neįmanoma aprašyti laukia „HBH“ poilsio ir pramogų komplekse. Ko gero mažai tokių, kuriems neteko ten lankytis, o jei esate vienas iš jų - būtinai užsukite.

Raminta Skripkaitė ir „HBH“ informacija
Nuotraukos: „HBH“2011 06 17