Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Gurmaniški deriniai naujame „AULA“ valgiaraštyje

2011-06-29
Paskelbk savo straipsnį

Nuo šiol galėsite paragauti mūsų pagaminto vištienos kepenėlių pašteto, naujo firminio  deserto „Aula” su Maskarponės kremu ir vyšniomis, mūsų gaminto gardžiojo deserto „Tinginys“. Naujajame valgiaraštyje siūlydami tradicinius  kavinės „Žaltvykslė“ patiekalus – obuolių pyragą, jautienos didkepsnį „Pilis“ ar kepsnį „Čigonas“ – savo lankytojus stengsimės nustebinti nauju pateikimu arba padažais, vietoje įprastų garnyrų prie patiekalų siūlydami raudonuosius lęšius, miežines kruopas ar žaliųjų žirnelių tyreles.

„Švyturio“ ambasados emblema garantuoja, kad restorane „AULA“ visada yra didelė kokybiško alaus pasiūla, ypatingas jo pateikimas ir skanus bei sveikas maistas. Pagrindinis ambasados uždavinys – propaguoti kultūringą alaus vartojimą, skatinti supratimą apie gerą maistą, alaus derinimą prie patiekalų. Naująjį meniu restorano „AULA“ virtuvės šefas Hendrikas Grincevičius kūrė drauge su ne kartą garsiose virtuvėse kulinarijos meistriškumą įrodžiusiu „Kulinarijos studijos“ virtuvės šefu ir alaus someljė Donatu Dabrovolsku. Norint pateisinti „Švyturio ambasados“ vardą, dauguma patiekalų siūlomi su alaus padažais, alaus karamele arba jų gamyboje naudojamas alaus marinatas.

Be to, savo naujajame meniu norime įrodyti, kad alus tinka ne tik maisto gamyboje, bet ir kiekvienas patiekalas gali būti derinamas su skirtingomis alaus rūšimis. Nuo šiol mūsų menu prie kiekvieno patiekalo Jūs rasite rekomenduojamą alaus rūšį, pavyzdžiui, virtų žirnių spurgelės rekomenduojamos su „Švyturio“ Nefiltruotu“ alumi, o salotos su lašišomis – su „Švyturio“ Baltu“ alumi. Specialiame alaus meniu rasite ir atnaujintą alaus kokteilių meniu, iš kurio karštą vasaros dieną galėsite užsisakyti naujai pateiktų „Alaus Mojito“,  „Alaus Pina Colada“ ir kt. Alaus gurmanams taip pat siūlome paragauti ypatingą penkių geriausių Švyturio alaus rūšių rinkinį.  Atnaujintoje vynų kortoje žinomi vyndarių vardai ir platus vyno pasirinkimas patenkins kiekvieno vyno mėgėjo skonį. Išlaikydami restorano „AULA“ vasaros tradicijas, kiekvieną ketvirtadienį kviečiame į nemokamus gyvos muzikos koncertus, kurie sukuria nepakartojamą gero maisto, gėrimo ir muzikos harmoniją.

Restorano informacija

Restoranas „AULA“/Gyvos muzikos klubas „AULA Blues club"
Pilies g. 11, Vilnius
Tel. (8 5) 2687173
Email. info@bluesclub.lt, info@aularestoranas.lt

www.bluesclub.lt. www.aularestoranas.lt