Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Grilio čempionatas šiemet vėl vyks Rumšiškėse (atnaujinta)

2011-04-21
Paskelbk savo straipsnį

Lietuvos barbekiu kepėjų asociacija (LBKA) vis dar vadovaujasi savo šūkiu „Kepk barbekiu, daryk žmones laimingais ir susirask draugų visame pasaulyje“, todėl ir šį pavasarį kviečia jau į 6-ąjį

ATVIRĄ LIETUVOS GRILIO ČEMPIONATĄ

kuris vyks 2011 gegužės 13-15 d. Rumšiškėse, festivalio „Čia visa Lietuva“ metu.

Jau ne pirmus metus vykstantys Lietuvos grilio čempionatai yra atviro tipo – juose gali dalyvauti prefesionalų ir mėgėjų komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio valstybių. Kaip parodė praėjusių čempionatų praktika, juose dalyvauja tiek restoranų deleguotos komandos, tiek ir įmonių ar tiesiog mėgėjiškos kepsnių entuziastų komandos. Nuotaikingo renginio metu vieni siekia užimti kuo aukštensę vietą, o kiti – pristatyti save, pabendrauti su žiūrovais ir tiesiog gerai praleisti laiką.

Atviro Lietuvos grilio čempionato organizatorius yra Lietuvos barbekiu kepėjų asociacija (LBKA, www.grilis.net). Pagrindinė čempionato idėja – per nustatytą laiką iš pateiktų vienodų produktų komandos turi pagaminti kuo skanesnius ir charakteringesnius pateiktiems produktams patiekalus. Varžomasi yra pagal Pasaulinės barbekiu asociacijos (WBQA) taisykles. Pagrindinis teisėjavimo principas yra teisėjų gausa – kiekviena komanda gali išstatyti po du teisėjus – taip siekiama išvengti neobjektyvaus teisėjavimo. Daugiausia balų surinkusi ir pirmąją vietą užėmusi komanda važiuoja atstovauti Lietuvą į pasaulinį barbekiu čempionatą. Be rėmėjų prizų nelieka ir kitas vietas užėmę dalyviai.

Pernai vykusio 5-ojo Atviro Lietuvos grilio čempionato apžvalga >>

Jau tapo tradicija Lietuvos grilio čempionatus organizuoti ne kaip atskirus renginius, o kokio nors didelio renginio metu. Ne vienus metus čempionatas vykdavo Druskininkuose, miesto šventės metu ir sulaukdavo tikrai daug žiūrovų. Šiemet, kaip ir pernai, čempionatas vyks Rumšiškėse, Liaudies buities muziejuje, kuriame vyks festivalis visai šeimai „Čia visa Lietuva“. Kviečiame visus apsilankyti šioje šventėje ir patiems pamatyti, kaip vyksta varžybos tarp geriausių Lietuvoje kepsnių ant grotelių specialistų, palaikyti mėgstamą komandą, pasisemti patirties.

Daugiau apie festivalį „Čia visa Lietuva“ >> Jau paskelbta preliminari šventės programa. Detalesnį aprašymą ir dalyvavimo sąlygas galima parsisiųsti čia: 6_grilio_cempionato_programa.pdf

Norintys dalyvauti, turi užregistruoti savo komandą: 6_ojo_cempionato_registracija.pdfPenktadienis, gegužės 13d.


 

nuo 16 val.:

Dalyvių atvykimas ir registracija. Ringų pasiruošimas.

 


 


 


 

Šeštadienis, gegužės 14d.


9.00-9.30val.

Kapitonų instruktavimas. Startas komandų ringuose.

12.00val.

Teisėjų instruktavimas.

13.00val.

Oficialus čempionato atidarymas.

Komandų kapitonų prisistatymas. Teisėjų priesaika.


14.00 val.Šonkauliukų degustavimas.

Šventinė programa.

15.00 val.


16.00val.

Viščiuko degustavimas.

Šventinė programa.

Kiaulienos degustavimas.


17.00val.


Šventinė programa.

Jautienos degustavimas.

Šventinė programa.

18.00val.


Deserto degustavimas.

19.00val.

Kapitonų rungtis.

19.30val.


20.00val.

Kapitonų rungties vertinimas.


Čempionato nugalėtojų apdovanojimas. Kapitonų rungties nugalėtojo paskelbimas.


Atsisveikinimo vakaras (įėjimas laisvas).
LBKA ir Meniu.lt informacija