Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Geras maistas, aptarnavimas ir maloni aplinka - stilingame „in Tilsit“ (Kaunas)

2010-04-13
Paskelbk savo straipsnį

Kauno centre, šalia autobusų stoties, naujame biurų komplekse („Verslo centras 32“), įsikūręs restoranas „inTilsit“ išsiskiria savo stilingu interjeru. Čia dominuoja senojo Tilžės miesto vaizdai, šilta ir jauki aplinka, nuostabus vaizdas į parką bei lankytojų pamėgta, gerai vertinama virtuvė.

Nuo šiol, norintiems paįvairinti savo pietus ar vakarienę, siūlome paragauti ir įvertinti originalių kinų virtuvės patiekalų. Išskirtiniai prieskoniai ir maisto gaminimo filosofija - tai pagrindinis kinų virtuvės bruožas, o platus patiekalų asortimentas kiekvienam suteiks galimybę atrasti savąjį skonį.

Dieną, nuo 12:00 iki 15:00 val. kviečiame pietauti. Kasdien, gausiame valgiaraščio asortimente rasite vis naujas salotas, dvi sriubas ir du karštus patiekalus.

Restoranas „inTilsit“ – išties puiki vieta tiek dalykiniams verslo susitikimams, tiek įmonių organizuojamiems renginiams.

Restorano lankytojams siūlome smagiai praleisti laisvalaikį, romantiškai pavakarieniauti ar ramioje aplinkoje surengti neįpareigojantį draugų ar bendraminčių susitikimą.

Savaitgaliais „in Tilsit“ restoranas kviečia vakarinių renginių lankytojus šauniai praleisti vakarus.

Mielai laukiami ir sporto aistruoliai – jie TV ekranuose galės patogiai įsitaisę tiesiogiai stebėti karščiausius sporto įvykius.

Siūlome organizuoti privačius bei uždarus vakarėlius, pobūvius, banketus, specialius priėmimus, asmenines šventes.

Pageidaujant, rekomenduosime muzikantus, vakaro vedantįjį, renginių organizatorius. Banketams ir furšetams siūlomas specialus meniu. Restoranas „inTilsit“ pasiruošęs prisitaikyti prie Jūsų poreikių ir galimybių...

„Geras maistas, aptarnavimas ir maloni aplinka - tai mūsų pagrindiniai tikslai, kurie  kiekvienais metais yra tobulinami.“

Maloniai laukiame Jūsų atvykstant.

Daugiau apie restoraną>>

Restorano informacija ir nuotraukos
2010 04 13