Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Gera diena prasideda nuo gardžios kavos puodelio?

2010-11-04
Paskelbk savo straipsnį

Vargu ar kada buvo atliktas toks oficialus tyrimas, bet kad taip mano dauguma kavos gurmanų aišku jau seniai. Iš tikro, ką kava ir jos gėrimas reiškia mūsų kultūroje? Teisingo atsakymo nėra. Apie kavą yra daug skirtingų nuomonių: kenkia sveikatai, kelia priklausomybę, kitur, atvirkščiai, pabrėžiama, kad kava puikus oksidantas, padedantis pasigaminti laimės hormonui organizme, yra vitaminų šaltinis ir pan.

Iš istorijos žinome, kad Kolumbas atrado Amerikos žemyną – netyčia, nes  plaukė ieškoti visai ko kito – kelio į Indiją, į prieskonių rojų, kurio vienas atributų, žinoma, buvo kava. Viena laimė, kad šiandien mums nebereikia imtis tokių priemonių, šio stebuklingo gėrimo galime rasti ir artimiausioje parduotuvėje. Tačiau, vis dėlto, tokia kava yra puiki alternatyva tik tiems, kuriems jos vartojimas nėra ritualas.

Tikrieji kavos gurmanai, neįsivaizduojantys savo dienos be šio gėrimo, atsakys, kad rasti gerą kavą vis dar yra sudėtinga. Nes jiems kava yra kažkas daugiau. Gera kava yra skani kava, tačiau ji turi  kažkokių magiškų galių, malonu ją gerti su draugais, per verslo susitikimus, užuosti ryte aromatą, pažadinantį kūne energiją ir sukelianti jausmus, jog laukia produktyvi diena, o jei reikės padaryti pertraukėlę, kavos puodelis bus kaip tik tai, kas padės susikoncentruoti ar, priešingai, trumpai paplepėti su kolega apie visai kitus dalykus. Taip, kava jungia žmones. Net tie, kurie jos negeria yra bent kartą kažkam ištarę, kaip pavyzdžiui, kada „susitiksime kavos puodelio“ ar „einame kavos“. O tie, kurie ją geria – dažnai svajoja ne tik apie geros kokybės kavą, bet  ir puikiai jos savybes atskleidžiantį  kavos aparatą. Jų pasiūla Lietuvoje nemaža, ir išsirinkti savo poreikius atitinkantį yra pakankamai sudėtingas uždavinys.

Dažniausiai žmonės tokį įrenginį renkasi dėl greito gyvenimo tempo, tačiau kavos aparto priežiūra proporcingai padeda jį lėtinti. Kavos tirščių valymas ne vienam yra sugadinęs rytą. „Kavos Draugas“ pirmasis Lietuvoje pristato visiškai naujo tipo kavos aparatą, kuri  sparčiai populiarėja Baltijos šalyse, o vakarų Europoje jau pasiekė viršūnę. Užtenka paspausti mygtuką ir automatinis kavos aparatas per kelias akimirkas paruoš vieną ar du šio gėrimo puodelius – su tiršta crema puta.

Tai išskirtinės technologijos aparatas, leidžiantis išgauti gurmanišką kavos skonį dėl unikalios kavos ruošimo sistemos. Filtravimo procese naudojamas švelnus spaudimas ir specialūs purkštukai, todėl kavos stiprumą galima reguliuoti, o dėl specialių kavos pagalvėlių, užpildytų 100% Arabica rūšies kava, tirščių sukeliamus nepatogumus galima pamiršti  visiems laikams. „Kavos Draugas“ pagalvojo apie savo draugus ir atvežė šią naujovę į Lietuvą, tad belieka ją priimti į savo namus.

Daugiau informacijos apie šį kavos bičiulių pagalbininką rasite  www.kavosdraugas.lt, o kol ieškosite – pasiruoškite kavos ir pasidarykite pertraukėlę, arba pasidarykite pertraukėlę ir pasiruoškite kavos.

Geros dienos!

www.kavosdraugas.lt informacija