Gardžios, sočios ir nebrangios „Express pizza“ picos (Vilnius, Kaunas)

Gardžios, sočios ir nebrangios „Express pizza“ picos (Vilnius, Kaunas)

Kadaise pica buvo vargšų maistas, gaminamas iš namuose rastų likučių. Šiandien ji – tiek studentų, tiek verslininkų valgis. Šį patiekalą neretai mielai renkamės ir gimtadienių ar kitų švenčių metu. Deginantys, saldūs ar vegetariški apvalūs tešlos paplotėliai, pagardinti įvairiomis daržovėmis, mėsos faršu, dešros gabalėliais bei kitomis įvairiomis sudedamosiomis dalimis, pašlakstyti pomidorų ar kitais padažais – tai paprastas, greitas, skanu ir ypač skubantiems tinkantis maistas!

Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje veikia greitojo maisto tinklas „Express pizza“. Skubantiesiems šios įstaigos – tikras išsigelbėjimas.

„Express pizza“ lankytojų laukia gardžios ir sočios net penkiolikos rūšių picos. Tarp kurių – „Akapulko“, „Aštrioji“, „Egzotiška“, „Vegetarams“, „Firminė Express pizza“, picos su kumpiu ir grybais, kalakutiena, jautiena bei kitos jau pamėgtos gardžios picos. Greiti virtuvės meistrai picą pagamina vos per 7 minutes, tad stovyniuoti ir erzinti nosies gardžiais aromatais ilgai neteks. Mažiau praalkusiems –mažos (32 cm) picos už 12,99 Lt, o alpstantiems iš alkio – didelės (42 centimetrų skersmens) picos, šeimyninės – už 19,90 Lt. Jos tikrai pasotins bei pakels nuotaiką. Picų galima užsisakyti ir telefonu, beliks ateiti ir pasiimti, arba laukti, kol bus pristatyta tiesiai į namus. Beje, sudedamąsias dalis galite pasirinkti ir patys! Taigi „Express pizza“ – puiki vieta apsilankyti visai šeimynai. Picerijose alkoholiu neprekiaujama.

Raminta Skripkaitė
Nuotraukos picerijos „Express pizza“

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną