Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Exit“ klubiniame maratone – Ignas, Mindaugėlis ir Emma

2011-04-07
Paskelbk savo straipsnį

Šeštadienį klubas „Exit“ brėš renginių serijos „Ignas 6H Marathon“ distanciją, kurioje – net trys didžėjai. Nakties šeimininkas Ignas grotuvais scenoje dalinsis su dviem gerais draugais – Kaune visuomet laukiamu svečiu iš Klaipėdos Mindaugėliu ir klubo rezidente Emma. 

Melodingai ir stipriai
„Laukiu nesulaukiu susitikti su lietuviais, kurie žino, kas yra house, progressive ir techno. Kuriuos išjudina ne tik Katy Perry pop melodijos, kaip visus čia, Las Vegase“, – tiesiai iš nuodėmių miesto skrieja šiuo metu po Ameriką keliaujančio Igno žinutė.

Šeštadienio naktį Ignas pradės drauge su „Exit“ rezidente Emma. „Startuosime su vokaliniais gabalais – mūsų skoniai, kuomet kalba sukasi apie saldžius ir melodingus kūrinius, visada sutampa. Emma man – kaip sesė didžėja, bus daugiau nei smagu sugroti kartu“, – sako Ignas.

Paskutines dvi „Ignas 6H Marathon“ nakties valandas publika gali tikėtis šokių be jokio atokvėpio. Šis laikas skirtas galingam Igno ir Mindaugėlio back to back setui, kurio formulė – kiekvienas po vieną kūrinį pasikeisdami. „Stipriau ir sunkiau, o tada... Dar stipriau ir sunkiau. Kaip visada“, – anonsuoja Ignas.

Kaip ir kas mėnesį, artėjantis „Ignas 6H Marathon“ miksas iš klubo bus tiesiogiai transliuojamas „Facebook“ vartotojams virtualioje „Exit“ ir „Ignas Official“ erdvėje.

Majamyje laikė egzaminą
Ignas šeštadienį į „Exit“ sceną kops kupinas dar karštų įspūdžių, patirtų Majamyje ir Las Vegase. Pagrindiniu didžėjaus kelionės tikslu tapo Majamyje vykęs grandiozinis šokių muzikos festivalis „Ultra“. Įsimintiniausi Ignui – šokių muzikos megažvaigždžių Carl Cox ir Deadmau5 pasirodymai.

„Carl Cox palapinė – visada pilna. Sunku nusakyti tvyrojusią atmosferą, kuomet stojo pats šeimininkas. Pradėjo lėčiau, lengviau, bet visi žinojo, kad tai laikina. Energija tiesiog kabojo ore, tai – labiausiai įkvėpęs pasirodymas festivalyje. Be to, buvo keista suprasti, kad grojam labai panašią muziką“, – pasakoja Ignas.

Anot jo, reikėjo pamatyti, kaip minia reaguoja į Deadmau5 viražus scenoje. „Įsitikinau, kad Deadmau5 Amerikoje – žvaigždė nr. 1 be konkurencijos“, – įspūdžiais dalinasi Ignas.

Tiesa, linksmiausią nuotykį didžėjus patyrė ne festivalio teritorijoje, o Majamio universitete. „Buvo smalsu sužinoti, kaip čia vyksta paskaitos. Su draugu pataikėm į vieną iš daugelio auditorijų. Dėstytoja projektoriaus nejungė, susirinkusių studentų veiduose užgeso šypsenos – tapo aišku, kad papuolėm į egzaminą. Laikėm. Amerikos žiniasklaidos istorija... Tikiuosi, kad bent 30 iš 100 procentų balo pavyko surinkti“, – juokiasi didžėjus, kurio klubinis egzaminas „Exit“ scenoje laukia jau šį šeštadienį.

Klubas „Exit“ internete: www.facebook.com/clubexit
Ignas internete: www.facebook.com/ignasofficial