Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Druskininkų Rasa“ plečia asortimentą

2010-12-06
Paskelbk savo straipsnį

Mineralinio vandens ir gaiviųjų gėrimų gamintoja bei prekybininkė UAB „Druskininkų Rasa“ išplėtė „Rasa Premium Taste“ skonių paletę. Greipfrutų ir juodųjų serbentų skonių stalo gazuotas vanduo jau pradėtas tiekti į prekybos centrus „MAXIMA“.

Atsižvelgdama į vartotojų poreikį įvairinti natūralaus mineralinio skonį, „Druskininkų Rasa“ nuolat ieško sprendimų, kurie užtikrintų subalansuotą mineralų kiekį ir švelnų vaisių ar uogų natūralų skonį. Sumaišius natūralų mineralinį vandenį „Rasa Premium“, kuris išgaunamas iš unikalaus Druskininkų kurorte esančio 235 metrų gylio gręžinio, ir geriamąjį vandenį, išgaunamą iš 114 metrų gylio gręžinio, esančio Druskininkų Šviežumėlio vandenvietėje, bei pagardinus tik natūraliais aromatais, vartotojams buvo pasiūlyti du nauji vandens skoniai: greipfrutų bei juodųjų serbentų.

„Žmogus per parą vidutiniškai turi išgerti apie 2-2,5 l vandens, tačiau daugeliui įprastas vandens skonis pabosta, tad „Druskininkų Rasa“ vartotojams pasiūlė tą patį vandenį tik kaskart kitokio skonio. Į kokybės gerinimą, vartotojų poreikių tenkinimą šiais metais investavome daugiau nei 3 mln. Lt. Tai suteikė galimybę pasiūlyti vartotojams įvairią skonių paletę“, – naujus produktus pristatydamas pasakoja bendrovės generalinis direktorius Aurelijus Sinkevičius.

Įvairių vaisių aromatai, esantys „Rasa Premium Taste“, vandens savybių nekeičia. Vandenyje nėra jokių saldiklių, jis neturi kalorijų. Bendra vandens mineralizacija – 250-500 mg / l.
Šiuo metu vartotojai gali rinktis net iš dešimties skonių: citrinų, spanguolių, alijošiaus-vanilės, žalios arbatos, imbiero–medaus-citrinos, braškių-pipirų, persikų, mėlynių, greipfrutų bei juodųjų serbentų.

Komunikacinis pranešimas

2010 12 06