Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Dr.Who“ į gegužę įšoks su „Empti“ ir svečiais iš Lotynų Amerikos

2011-04-28
Paskelbk savo straipsnį

Dainas „Pabandyk“, „Gera mylėtis“, „Saloje“, „Mūsų šiluma“, „Muzika“, su kuriomis daugelį vyresnės kartos klubinėtojų sieja nostalgiški prisiminimai, muzikantai įvilko į gaivų rūbą, kuris padėjo atsleisti naujų spalvų ir sąskambių. Aktuali penktadienio koncerte bus ir šiltai “Empti” gerbėjų sutikta pastarųjų metų kūryba: “Tu man”, “4 milimetrai”.

Šeštadienį klube bus patikrintos tariamo lietuviško santūrumo ir kūnų lankstumo ribos. “Dr.Who” publiką testuos tarptautinės vakarėlio “Mosquito Latino“ pajėgos. Šiuolaikinė šokių muzika geidulingai persipins su Lotynų Amerikos ritmais ir energingu būgnų skambesiu. Karščio bangos užlietus kūnus atgaivinti padės meksikietis Jose Maria – svečias dalinsis savo nacionalinio gėrimo degustavimo ypatumais, apsiginklavęs eksperto ekipiruote.
Apnuoginti daugiau nei įprastai kūno lopinėlių privers specialų  setą “Mosquito Latino” nakčiai ruošiantis DJ Rikko el Gato, o giliausiai glūdinčius šėlsmo gaivalus išlaisvins DJ Carlos Rosas. Pastarasis svečias – laukiamas “importas” iš Venesuelos.

Carlos Antonio Rosas Rodriguez užaugo aplinkoje, kur skambėjo salsa ir merengue. Savo muzikinę karjerą jis pradėjo grodamas tradiciniais venesuelietiškais instrumentais, o didžėjauja nuo 14 metų. DJ Carlos Rosas rengia pasirodymus geriausiuose Vokietijos klubuose, taip pat keliaudamas po viso pasaulio naktibaldų mekas.

Didžėjaus muzikiniam skoniui įtakos turėjo daugelio Lotynų Amerikos šalių kultūra ir jos atributai: braziliška samba, kolumbietiška cumbia, kubietiška salsa ir reggaetonas, jamaikietiškas reggae. Šiuos ritmus šeštadienį Carlos Rosas žada pagardinti R’n’ B ir house muzika bei gyvomis perkusijos improvizacijomis.

 “Mosquito Latino” vėliavnešiams kompaniją palaikys visą savaitgalį klube “Dr.Who” reziduosiantis DJ Justin Beat.