Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Didžiausias Lietuvoje širdies formos tortas (Vilnius)

2010-02-12
Paskelbk savo straipsnį

Sostinės gyventojai ir svečiai šiemet Šv. Valentino dieną kviečiami švęsti kitaip – tapti geresniais ir ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriems labiausiai jos reikia. Tokią iniciatyvą skelbia Vilniaus prekybos ir pramogų centras „Ozas“ kartu su Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centru. Visi, apsilankę „Oze“ vasario 14-ąją nuo 14 iki 15 val., bus kviečiami pasivaišinti didžiausiu Lietuvoje širdies formos tortu, sveriančiu apie 110 kg, ir paaukoti bent vieną litą Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro veiklos gerinimui.

Specialaus gerumo akcijos torto „Ozo širdis“ ilgis ir plotis sieks po 1,5 m, o jį visą naktį gamins keturi profesionalūs, gardžiąja konditerija garsėjančios „Mažosios Ragainės“ meistrai. Tortu galės pasivaišinti daugiau kaip 2,5 tūkst. prekybos ir pramogų centre apsilankiusių žmonių. Prie akcijos prisideda ir tortą dalins dainininkas Vudis.

„Šv. Valentino diena yra meilės ir įsimylėjėlių šventė, todėl nusprendėme, kad tai yra puiki proga parodyti savo meilę ir gerumą ne tik savo artimui, bet ir kitiems žmonėms, kuriems reikia pagalbos. Šiais metais vilniečius ir miesto svečius kviečiame atverti širdis ir prisidėti prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro veiklos gerinimo. Tikimės, kad tai taps gražia tradicija ir kasmet šios šventės proga kartu su savo lankytojais galėsime mokytis būti geresniais“, – teigia prekybos ir pramogų centro „Ozas“ vadovė Inga Navickaitė.

Prekybos ir pramogų centras „Ozas“ savo lankytojams ilgąjį savaitgalį rengia ir daug šventinių staigmenų – įvairūs renginiai visus kvies net penkias dienas, nuo vasario 12 iki 16 d. Įsimylėjėliai bus skatinami dalyvauti romantiškiausios poros konkurse, kurio nugalėtojai gaus specialų romantišką prizą...


PPC „OZAS“ informacija