Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Dėl Alkoholio kontrolės įstatymo pažeidimo

2010-12-20
Paskelbk savo straipsnį
2009 m. rugpjūčio 27 d. Valstybinė tabako ir alkoholio kontrolės tarnyba (VTAKT) nutarimu skyrė 2000 Lt baudą UAB „Frimus“ už pakartotinį Alkoholio kontrolės įstatymo 18 str. 3 d. 1 p. pažeidimą. Tarnyba nustatė, kad UAB „Frimus“ priklausančioje parduotuvėje „Niujorkas“ ir kavinėje, adresu Saulėtekio al. 2, Vilnius, įrengtose Vilniaus universiteto negyvenamose patalpose, esančiose švietimo įstaigoje – Vilniaus Universiteto sveikatos ir sporto centre, adresu Saulėtekio al. 2, Vilnius, buvo prekiaujama alkoholiniais gėrimais.

Alkoholio kontrolės įstatymo 18 str. 3 d. 1 punktas Lietuvos Respublikoje draudžia prekiauti alkoholiniais gėrimais laisvės atėmimo, karinėse ir sukarintos tarnybos, policijos ir kitose statutinėse, sveikatos priežiūros, ugdymo įstaigose ir jų teritorijose, taip pat prie šių įstaigų ir maldos namų (atstumu, kurį nustato savivaldybės taryba, suderinusi atitinkamai su šių įstaigų vadovais ir religinėmis bendruomenėmis).

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas 2010 m. gruodžio 13 d. nutartimi administracinėje byloje Nr. A19-1717/2010 Tarnybos nustatytą pažeidimą patvirtino ir paliko Tarnybos nutarimą galioti nepakeistą.


VTAKT informacija