Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Daugirde“ atidaroma alaus kokteilių vasaros terasa (Kaunas)

2011-04-29
Paskelbk savo straipsnį
Visame pasaulyje sparčiai plintanti naujovė – kokteiliai, kurių viena sudedamųjų dalių – alus – įsitvirtina ir Lietuvoje. Gegužės 6 dieną duris atverianti Kauno viešbučio „Daugirdas“ terasa naują sezoną pasitinka pakeitusi pavadinimą. Dabar tai – „Utenos“ alaus kokteilių vasaros terasa.

Atidarymo proga terasos šeimininkai kviečia į alaus kokteilių degustaciją po atviru dangumi. Vakaro metu susirinkusieji bus vaišinami šešių rūšių kokteiliais, kuriuos plaks tarptautiniuose barmenų čempionatuose sublizgėjęs barmenas Artūras Grigorjevas. Susirinkusiuosius jis žada nustebinti klasikiniais, tačiau naujo skonio „Pina colada“, „Mojito“ ir kitais kokteiliais. Visiems jiems naujo skonio suteiks šviesusis arba tamsusis alus.

„Kokteiliams renkuosi „Utenos“ alų. Jo lengvas ir švelnus skonis idealiai tinka suderinti įvairius kokteilių komponentus“, – sako barmenas A. Grigorjevas.

Gėrimus su alumi, kaip skonio alternatyvą, pasiūlė su Prancūzijos kokteilių technologais bendradarbiaujantys „Utenos“ aludariai. Europos šalyse, o ypač Prancūzijoje, alaus kokteilių mada sparčiai plinta jau kelerius metus.

„Pačiam teko dalyvauti vakarėlyje, kuriame paragauti alaus kokteiliai maloniai nustebino gaiviu ir intriguojančiu skoniu. Matydami žmonių susidomėjimą tokiais kokteiliais nusprendėme pervadinti ir viešbučio terasą“, – pasakoja „Daugirdo“ bendrasavininkis Vytautas Gustas.

Smagią vakaro nuotaiką kurs „lounge“ muzika su saksofonisto Seržo improvizacijomis.

Bilieto kaina – 30 Lt / asm.
Šešių rūšių kokteiliai ir subtilūs vieno kąsnio užkandžiai įskaičiuoti.
Renginio vieta – viešbučio „Daugirdas“ 4 a. terasa, T. Daugirdo g. 4, Kaunas.
Pradžia – 18 val.

Būtina išankstinė registracija!
Tel. (8 37) 301561, 8 619 99869, el.p. hotel@daugirdas.lt
www.daugirdas.lt 


Restorano „Daugirdas“ informacija