Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

California: pakeliui į Hollywood‘ą (Vilnius)

2010-12-21
Paskelbk savo straipsnį

Pradėkime nuo to, kad šeimininkai atsisakė visiems iki gyvo kaulo įgrisusių vieno kąsnio sumuštinių ir parodė kilnumą visą vakarą svečiams siūlydami vien tik šviežutėles, dar jūra dvelkiančias tsarskaya austres su keturiais firminiais California padažais. Ant liežuvio galo iki šiol tebesisuka žodis tsarskaya, primindamas Rusijos carų pamėgtas ypatingo dydžio prancūziškas austres, o kartu ir neišpasakytą malonumą.

Gėrimai tą speiguotą advento vakarą taip pat buvo verti mažos nuodėmės:  prancūziškas Cremant, ispaniška Cava, australiškas putojantis vynas, visi pagaminti methode traditionelle (methode champenoise), konjakas, išlaikytas škotiškas viskis ir kiti nemažiau taurūs dalykai, gerai pažįstami tiems, kurie vertina daugiau taurės turinį, o ne dydį.                                     

Vakaras alsavo ugnimi
Visus sužavėjo ugnimi besisvaidantys barmenai, demonstravę neprastesnius sugebėjimus nei fire breathing asai garsiausiuose Las Vegas baruose, ir įspūdingas kvadratinio metro  dydžio tortas, kurį California virėjai kepė pagal specialų senovinį Barberini šeimos receptą. Gandas, kad po metų tortas bus dviejų kvadratinių metrų, iki vakarėlio pabaigos taip ir nebuvo nei patvirtintas, nei paneigtas.

Vakaro svečiai stebėjo gana retą triuką, vadinamą Kokteilių domino. Barmenui smagiai spragtelėjus pirštais, į 33  kokteilines taures su putojančiu gėrimu įkrito 33 mažos taurelės stipraus aperityvo. Buvo į ką pažiūrėti, laimingieji spėjo tai užfiksuoti savo tobulais, telefonus vis dar primenančiais prietaisais ir čia pat ėmėsi degustuoti naująjį kokteilį.

Viską vainikavo persikai šokolade, dovanos svečiams ir kvietimas neužmiršti įsigyti bilietų į baro California rengiamą naujametinį vakarėlį Be a Star of Hollywood.  

Dauguma vakaro svečių – nuolatiniai baro lankytojai, uoliai besilankantys bare kiekvieną savaitgalį. California, žinovų tvirtinimu, išsiskiria ne tik profesionaliu aptarnavimu, solidžiu ir jaukiu interjeru, bet ir vienu rimčiausiu sostinėje gėrimų asortimentu. Įdomu tai, kad jis prieinamas beveik visiems išmanantiems gero tono taisykles ir mokantiems mėgautis nedideliais malonumais.

Laukia Hollywood‘o vakarėlis
Apie holivudišką vakarėlį buvo užsiminta ne šiaip sau. Reikalas tas, kad California šeimininkai svečiams prisipažino, jog gimtadienio vakarėlis buvo tarsi generalinė repeticija prieš Naujųjų naktį. Pasiryžusių čia sutikti Naujuosius Metus laukia ypatingas renginys. Visų pirma tą vakarą publikai pirmą sykį bus patiekta garsiojo Rockfeller‘io  pamėgtu būdu paruoštų austrių.  Bus siūlomas šampanas, ispaniški, prancūziški ir australiški putojantys vynai, kaip visada bus pateikta gausi vynų ir stipriųjų gėrimų kolekcija.

Kadangi vakaro pavadinimas Be a Star of Hollywood, aprangos kodas taip pat bus holivudiškas. Tad rafinuotai žaismingu stiliumi galima bus nustebinti ne tik artimuosius, bet ir visai nepažįstamus žmones. Atėję į California sutikti Naujųjų, nenustebkite sutikę kokį Clint‘ą Eastwood‘ą  ar Paris Hilton. Tikriausiai tai bus tik baro svečiai, o gal ir jie patys, juk niekas nežino, kur romantikos vedamos žvaigždės sutinka Naujuosius.

Tą vakarą žadamas ir Michael‘o Jackson‘o pasirodymas.
Tai, kad dainininko jau nebėra tarp gyvųjų, tegul nieko nestebina, Hollywood‘e, kaip ir iš vis kine, viskas įmanoma ir viskas tikra.

Baras California tel.: +370 652 65 551; Subačiaus g. 2, Vilnius; www.california.lt

Baro California informacija

2010 12 21