Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Cafe KUBU“ ir „Cinamon“ turi bendrą kūdikį (Klaipėda)

2009-12-30
Paskelbk savo straipsnį

Sėkmingiausio šiemet gimusio klaipėdietiško prekės ženklo vardą pretenduojanti „Cafe KUBU“ sukūrė šeimą: uostamiesčio prekybos ir pramogų centre „Akropolis“, greta kino centro „Cinamon“ pakrikštyta nauja kavinė.

„Cafe KUBU“ ir „Cinamon“ atžala krykštaus džiazo balsu: atidarymo renginyje dalyvaus geri kavinės bičiuliai ir nuolatiniai jos vakarėlių dalyviai - kvartetas „i_four“ (Kęstutis Sova, Kęstutis Kaštaunas, Viačeslav Krasnopiorov ir Romas Grigaitis).

Prieš gerą pusmetį Herkaus Manto gatvėje kavinę atidariusi „Cafe Kubu“ komanda rudenį pradėjo rengti trečiadienio kino seansus ir netruko pastebėti, kad žiūrėti gerus filmus šaunioje kompanijoje gurkšnojant gardžią kavą yra daug smagiau nei kiurksant namie prie kompiuterio ar televizoriaus.

„Išdrįsusi pasiūlyti savo draugystę šešių salių kino centrui „Cinamon“, kuriame vienu metu kiną žiūrėti gali per tūkstantį žiūrovų, „Cafe KUBU“ sulaukė entuziastingo atsako ir netikėtai išplaukė į platesnius vandenis“, - džiaugėsi kavinės komanda.

Į jaunus ir jaunatviškus lankytojus orientuotoje kavinėje kasdien nuo 10 val. iki paskutinio seanso „Cinamon“ kino centre pradžios galėsite atsigerti arba nusipirkti išsinešimui kavos, kurios čia - net keliolika rūšių.

Kavos skonių įvairovė reaguos ir į kino centro repertuaro naujoves, o begurkšnodami čia galėsite sužinoti visas kino pasaulio aktualijas bei pasižiūrėti naujųjų filmų anonsus specialiai įrengtame dideliame ekrane. Jame bus vietos ir uostamiesčio menininkų videoeksperimentams. Moksleiviams ir studentams, pateikusiems pažymėjimus, sausį kavinėje žadamos ir malonios nuolaidos, o visiems užpildžiusiesiems vietoje pateikiamas anketas nemokamai atiteks „Cinamon“ nuolaidų kortelės.

Kavinės, kurioje skambės lengva „easy listening“ muzika, bus galima pažaisti stalo žaidimus ir pavakaroti bet kokia proga. Naujojo traukos taško baldus ir šviestuvus sukūręs klaipėdietis dizaineris Linas Kutavičius, rūpinęsis ir Herkaus Manto gatvėje esančios „Cafe KUBU“ jaukumu, šiuosyk nežaidė formomis: naujojoje kavinėje viskas, išskyrus puodelius, yra kubo pavidalo. Šviečiantys, grojantys ir judantys kubai - visiškai mobilūs, tad interjerą galima nuolat rekonstruoti, tarsi žaistum „Tetris“, ir erdvė niekuomet neatrodys taip pat, kaip vakar.

„Cafe KUBU“ - ne vienintelė šio sezono naujovė kino centre „Cinamon“. Drauge su kavine šiandien čia duris atvers visus smalsuolius nemokamai kviečiantis kino muziejus, atidaromas šią savaitę minimos Tarptautinės kino dienos proga. Sena ir moderni aparatūra, kino juostos bei kiti eksponatai į lankytojus prabils profesionalių gidų lūpomis. Ateityje čia planuojami ir edukaciniai projektai.

Informacija- „Vakarų Ekspresas“
Foto: „Cafe Cubu“