Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Buon Giorno“ laukia pavasario išsiilgusių lankytojų (Kaunas)

2011-02-14
Paskelbk savo straipsnį
Sveiki, Draugai,

Nežinau kaip Jums, bet man, atėjus Šv. Valentino dienai apima geras ir pažįstamas jausmas, kad pavasaris vis dėl to ateis... Iki šios mielos šventės tarsi būnu praradusi viltį, o čia, staiga, lyg ir supranti, kad be reikalo... Kažkas, lyg ir bijodamas išsiduoti ar slėpdamasis, vis dėl to po truputį keičiasi. Ir kas, kad medžiai dar pilki ir negali įžiūrėti jokio žolės lopynėlio, o dangus dažniau niūrus, nei linksmas, bet giliai širdyje pradedi suprasti, kad pabudimas jau prasideda, kad DABAR, o galbūt net apskritai viskas yra puiku ir vėl, jau greitai, mielieji, įsivels į mūsų kasdienybę nuostabiausia paletė spalvų, kurių taip ilgai trūko!

Labai noriu palinkėti Jums visiems meilės, turėkite ją, branginkite, mėgaukitės ja, rašykite ir skaitykite apie ją ir nesvarbu kokią – laimingą, amžiną, skausmingą ar gyvenančią jumyse kažkur giliai giliai… Išlaisvinkite ją, dovanokite ir nustebsite, kaip greitai atšils spalvos, kaip aiškiai išgirsite pirmuosius pavasario garsus, šlamesius ir kvapą... Tereikia nedaug, tik patikėti, kad taip tikrai nutiks!

Na, o aš džiaugsiuosi matydama kiekvieną iš Jūsų. Šv. Valentino dieną jokiais būdais negalima liūdėti! Palikite knygas, darbus, kasdienybę ir suspaudus mylimo žmogaus ranką, kvatodami, šuoliuodami, kartais stabteldami trumpam bučiniui, miesto skersgatviais eikite į pavasarį pilna širdimi meilės... „Buon Giorno“ krautuvėlė, „Buon Giorno“ taverna ir „Buon Giorno“ trattoria laukia visų, kuriems pasaulis mėlynas kaip apelsinas! Savaitgaliais dabar galėsite paragauti vynų taurėmis, kurių neatkimšdavome, kiekvieną kartą vis kitokį – tam, kad lavėtų Jūsų skonio receptoriai, kad galėtumėte atsirinkti kas tinka ir patinka.

Ir dar, mielieji, nepamirškite saldumynų, meilės laiškų, eilių, šypsenos ir svajonių! Bet svarbiausia – pasidarykite pavasarį savo viduje ir nepastebėsite, kaip snaiges pakeis kaštonų žiedai...:)

Myliu jus visus! Laukiu svečiuose, net pasiruošiau saldžių siurprizų…

Visada Jūsų,
BUONGIORNETA

Daugiau apie „Buon Giorno“ krautuvėlę >>
Daugiau apie Buon Giorno“ taverną >>
Daugiau apie „Buon Giorno“ trattoria >>