Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Brodvėjaus picoje“ verta lankytis dažniau (Šiauliai)

2009-08-04
Paskelbk savo straipsnį

„Brodvėjaus pica“ puikiai pažįstama šio miesto gyventojams. Jau devintus metus dirbanti įmonė tapo itin mėgiama ne tik šiauliečių, bet ir miesto svečių.

Pačiame miesto centre, Vilniaus gatvėje, pėsčiųjų bulvare esančios picerijos ilgai niekam netenka ieškoti – ji visada pakeliui. „Šiaulių krašto“ skaitytojų „Brodvėjaus pica“ pripažinta jaukiausia kavine. Vos įžengus į piceriją miesto triukšmą pakeičia malonus bendraujančių žmonių šurmulys, sukuriantis išskirtinę atmosferą. Užsukę svečiai patenka tarsi į judrų brodvėjų, kuriame klega kalbos, skamba taurės ir aišku kvepia puikia kava. Judraus miesto foną pagyvina puiki muzika, didžiulis ekranas vaizdo klipams ir sporto aistruoliams. Čia jie gali stebėti varžybų ir čempionatų transliacijas.

Prisėsti taip pat galima jaukioje lauko kavinėje ir pajusti alsuojančią miesto širdį...

Europietiška picerijos virtuvė siūlo gausų patiekalų pasirinkimą, o dienos pietūs sutaupo kliento laiką ir pinigus. Jų metu galite ragauti sriubos bei dienos patiekalo. Dienos pietų kaina sudaro apie 10,90-12,90 Lt.

„Brodvėjaus picoje“ verta lankytis dažniau – čia nuolatos vyksta akcijos, kurios atnaujinamos kas dvi savaites. Kasdien vienam patiekalui iš valgiaraščio suteikiama iki 30 procentų nuolaida. Nuolaidos taikomos ir pastoviems lankytojams.

Per devynerius metus maisto kokybė išliko nepakitusi, patiekalai gaminami vos užsukus svečiui – iš šviežių produktų. „Brodvėjaus picos“ populiariausi patiekalai, žinoma, yra picos – jų čia gali paragauti net 40 rūšių. Plonapadės itališkos picos kepamos vidutinės, didelės ir šeimyninės, todėl kiekvienas numalšins alkį. Skubantys ar laiko užsukti į piceriją neturintys gali mėgautis picomis ir namuose – kepame picas išsinešimui, o pageidaujantiems pristatome jas ir į namus, taip pat galima užsisakyti ir virtuvės gaminamus patiekalus tel.: (8 41)550101.

Kavinėje taip pat didelis užkandžių pasirinkimas, mėgstantiems vyną ar stipriuosius gėrimus paruošti specialūs rinkiniai, todėl draugų susibūrimams ar romantiškai vakarienei – tai puiki vieta. Lietuviškos virtuvės gerbėjams siūloma pamaloninti skrandį bulviniais blynais, cepelinais, vėdarais, plokštainiu.Valgiaraštyje rasite ir makaronų patiekalų, įvairių lietinių. Šeimininkai pasakoja, kad svečiai taip pat mėgsta valgyti kiaulienos, sviestažuvės, lašišos kepsnius, o ne mažiau populiarūs išlieka vištienos patiekalai. Atėjus šiltam sezonui, kai atsiranda sezoninės uogos, daržovės, vaisiai– svečiai gali ragauti patiekalų su šiais skanėstais.

Smaližiai taip pat neliks nuskriausti – čia jie ras pyragų, ledų, vaisių, varškės desertų. Dar neragavusiems vertėtų pabandyti desertinės picos su vaisiais, uogomis ir šokoladu.

Pasiūlymas pobūviams. Ne vieni svečiai jau spėjo įvertinti aukštą aptarnavimo lygį bei virtuvės darbą. Čia rūpinamasi visomis smulkmenomis, kurios sukuria šventinę nuotaiką bei parodo rūpestį kiekvienu svečiu. Kadangi patalpos erdvios – tai puiki vieta rengti vakarėlius, gimtadienius, jubiliejus, krikštynas, įmonės šventes, čia taip pat atšoktos ne vienos vestuvės.

Siūlomi keli pobūvių variantai, kaina vienam svečiui gali sudaryti nuo 50 Lt. Skiriant 100 Lt ir didesnę sumą svečiui pagaminamos vardinės kortelės, papuošiami stalai, patalpos dekoruojamos gėlių puokštėmis, o svečiai pasitinkami su vyno taurėmis. Patiekalai derinami su užsakovu, kiekvieną kartą sudaromas individualus valgiaraštis – nuo šviežių daržovių ir baigiant šventiniu skruzdėlynu. Iš anksto suderinama paslaugų kaina, už padavėjų, virėjų ir kitas paslaugas niekada nereikia mokėti nė vieno lito daugiau. Palikite šventės rūpesčius mums!

 - Vilniaus g. 146, Šiauliuose esančioje „Brodvėjaus picoje“ galite surengti pobūvį 25-40 svečių, furšete gali dalyvauti iki 80 žmonių.

 - Pramonės g. 6, Šiauliuose esančioje „Brodvėjaus picoje“ galite surengti iki 60 svečių, furšete gali dalyvauti iki 200 žmonių.

„Brodvėjaus pica“ taip pat veikia Klaipėdoje PC „Akropolis“ bei Panevėžyje PC „Babilonas“.

Išvežiamieji pobūviai - nauja paslauga>>

Daugiau apie piceriją>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: „Brodvėjaus picos“
Meniu.lt informacija