Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Atsipūsti ir maloniai praleisti laiką kviečia „Diona“ (Vilnius)

2009-09-14
Paskelbk savo straipsnį

Metus po rekonstrukcijos atsinaujinusi ir prieš tai ilgus metus dirbusi kavinė vertinama ne tik pastovių lankytojų, bet ir naujai užsukusių. Kuklus, paprastas ir jaukus interjeras leis atsipalaiduoti, o gausus siūlomų patiekalų asortimentas tikrai nenuvils.

Valgiaraštyje rasite vištienos, jautienos, kiaulienos bei žuvies kepsnių, patiekalų ant žarijų, įvairių salotų. Labai populiarus firminis „Riterio kepsnys”: vištienos krūtinėlė su slyvomis ir sūriu.

Picų gerbėjus „Diona“ nudžiugins net 16 rūšių picomis (yra trijų dydžių: maža, vidutinė ir didelė). Galima užsisakyti išsinešimui, tačiau į namus kavinė kol kas neveža. Vegetarams siūlomos picos su daržovėmis. Gurmanai galės paragauti ypatingųjų virtuvės šedevrų: ėrienos, antienos gardumynų. Patiekalai gaminami tik klientui užsisakius, todėl visuomet patiekiami švieži. Tiesa, ištikimieji lankytojai pasigedo senųjų patiekalų: vegetariški baklažanų bokšteliai su padažu, dolma vynuogių lapuose, ir šiupininės sriubos. Taigi, atsižvelgus į pageidavimus patiekalai vėl greit bus valgiaraštyje.

Kavinė kviečia papietauti. Dienos pietūs – nuo 8,90 iki 10,90 Lt (karštas patiekalas, sriuba). Smaližių laukia labai gardus austriškas vyniotinis (štrudelis), ledai su vaisiais. Tiesa, o netrukus mažiesiems kavinės lankytojams „Diona“ pasiūlys vaikišką picą, atsiras dar keli karšti patiekalai.

Čia galėsite ne tik skaniai pavalgyti, bet ir pažaisti biliardą (yra du amierikietiškojo ir vienas rusiškojo biliardo stalai). Krepšinio sirgaliai gurkšnodami alų galės stebėti rungtynes. Šaltesniais vakarais kavinė paruoš firminį „Dionos“ karštą vyną, verta paragauti. Kavinėje patogu rengti vakarėlius, gimtadienius, įmonės šventes, furšetus, gedulingus pietus, krikštynas bei kitas ypatingas šventes. Vienu metu talpinama iki 70 žmonių. Uždara erdvė suteikia privatumo ir jaukumo. Taip pat siūlomas platus šventinių patiekalų valgiaraštis. Rengiant didesnius pobūvius, gėrimams taikomos nuolaidos! Apsilankę, norėsis sugrįžti čia dar ne kartą.


Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: kavinės