Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Apsilankykite „Šokolado festivalyje“ Prancūzijoje

2010-10-01
Paskelbk savo straipsnį
Keliauti mėgstančius ir geram maistui neabejingus žmones kelionių organizatoriaus „Ditmos projektai“ kviečia spalio 26-31 dienomis aplankyti „Šokolado festivalį“ Paryžiuje (Prancūzija).

Autobusu per magiškąją Prahą ir šokolado aromatu dvelkiantį Paryžių, vyksime į Šokolado festivalį. Šiame renginyje privalo apsilankyti visi, kuriems šokoladas tapo aistra ir gyvenimo būdu.

Ragausime šokoladą, klausysimės paskaitų apie šį kvapnų ir dieviškai gardų pasaulio užkariautoją bei jo naudą sveikatai. Stebėsime šokolado gamybos procesą, gėrėsimės stebuklingais meno šedevrais, kurie gimsta profesionalių meistrų rankose ir čia pat ištirpsta Jūsų burnose. Aikčiosime iš nuostabos stebėdami pasakišką Šokolado madų šou,stebėsime tolimų ir egzotiškų šalių, Indonezijos ir Bolivijos, šokolado meistrų prisistatymą.

Festivalio svetainė internete: www.salonduchocolat.fr

Užburti Paryžiaus kerų lankysimės Florencijoje prie Elbės – Saksonijos sostinėje Drezdene. Pasigrožėsime senamiesčio gatvelių labirintais, pasivaikščiosime Europos balkonu. Tai nuostabiausių įspūdžių, teigiamų emocijų ir rafinuotos elegancijos kupina kelionė.

Kelionės kaina – 1095 Lt

Daugiau apie kelionę >>

„Ditmos projektų“ ir Meniu.lt informacija