Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Apsilankykite „Alaus ir viskio festivalyje“ Stokholme

2010-09-13
Paskelbk savo straipsnį
Keliauti mėgstančius ir geram maistui bei gėrimams neabejingus žmones kelionių organizatoriaus „Ditmos projektai“ kviečia spalio 6-10 dienomis aplankyti „Alaus ir viskio festivalį“ Stokholme (Švedija).

Šios kelionės autobusu metu apsilankysime „Alaus ir viskio festivalyje“ – viename iš didžiausių ir svarbiausių Šiaurės Europoje bei Skandinavijoje vykstančių tokio pobūdžio jungtinių renginių, pritraukiančių tūkstančius lankytojų. Jame ne tik degustuosime alų, bet galėsime susipažinti tiek su Europos, tiek su Skandinavijos šalių aludarių produkcija, dalyvauti įvairiose akcijose. Taip pat, apsilankysime ten pat vykstančiame Skonio Potyrio festivalyje, kuris šiemet prijungtas prie Alaus festivalio. Šiame, net išrankiausiam skoniui įtiksiančiame renginyje, ragausime įvairius gėrimus: šampaną, vynus, stipriuosius gėrimus: viskį, tekilą, konjaką, romą bei skanausime prie jų tinkančius delikatesus. Taip pat daug sužinosime apie šių gėrimų vartojimo kultūrą. Ir visa tai po vienu stogu ir už vieną kainą.

Festivalio svetainė internete: http://www.stockholmbeer.se/en

O kur dar nepakartojama ekskursija po rudens apgaubtą Stokholmą, kitaip vadinamą Šiaurės Veneciją, bei šiaurietiška ramybe dvelkiantys Rygos ir Talino senamiesčių gatvelės ir bokštai.

Kelionės kaina: nuo 995 Lt

Daugiau apie kelionę >>

„Ditmos projektų“ ir Meniu.lt informacija
Stockholmbeer.se nuotraukos