Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Alus, kurio dar nesate ragavę!

2011-07-21
Paskelbk savo straipsnį

„Trumer Diamond“ yra vienas iš labiausiai išsiskiriančio alaus pasaulyje. Jis gaminamas tikriems alaus gurmanams. Alus yra švelniai geltonos spalvos, skonis itin sodrus, bet švelnus. Jo skonyje rasite vanilės, džiovintų žolelių natų, su egzotinių vaisių (bananų, melionų, ananasų) ir riešutų užuominomis.

Šio alaus gamyba yra limituota iki 30.000 sunumeruotų butelių kiekvienoje partijoje. Trumer Diamond alus visada yra su pažymėtais derliaus metais. Nuo derliaus metų galite jį brandinti dar net 7 metus! Šiuo metu Jums siūlome 2008 metų derliaus „Trumer Diamond“. Taigi, laikyti ir mėgautis juo galite net iki 2015 metų! Per šį laiką šis alus tampa dar sodresnis ir sukuria dar turtingesnį skonį, kuris prisipildo cheresui ir konjakui būdingingais niuansais.

Trumer Diamond gaminamas iš išskirtinės ir labai retos bei senos rūšies miežių „imperial grain“, naudojamos tik grynos apynių žiedadulkės, apyniai iš Naujosios Zelandijos („jade hop“). Dvigubos filtracijos, viršutinės ir žemutinės fermentacijos; atvira fermentacija patentuotose ZKGB cisternose (cilindro kūginės formos).

Gamintojo šalis: Austrija
Talpa: 0,75 l
Stiprūmas: 6,5% alk.
Saugojimo temperatūra rūsyje / vyno spintoje: 7-16ºC
Pateikimo temperatūra: 7-9ºC
Speciali kaina iki liepos 30d.: 47,Lt (įprasta kaina 59,99 Lt)

Dėl užsakymų ar detalios informacijos kreiptis:
el. p. smolskij_s@eugesta.lt arba mob. tel. 8 655 55446