Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Aisčių garbei pavadinti svečių namai „Aismarės“ - tikra ramybės oazė (Klaipėda)

2010-04-30
Paskelbk savo straipsnį
Lietuvių, latvių, prūsų, ir kitų baltų tautų protėvių - aisčių garbei pavadinti jaukūs svečių namai „Aismarės“, įsikūrę Klaipėdos miesto centre, tikroje ramybės oazėje. Tai vieta, kurioje visi maloniai laukiami.

Dvidešimto amžiaus pradžios stiliumi įrengtoje kavinėje „Vilius Karalius“ galėsite linksmai praleisti laiką. Drauge su smagia kompanija ar šeimyna galėsite mėgautis įstabiais europietiškos bei lietuviškos virtuvės valgiais, lengvais užkandžiais, įvairiais karštaisiais patiekalais, ant grotelių keptais kepsniais, atsigaivinti gėrimais. Pokylių salėje neapsiriksite užsisakę kiaulienos didkepsnį, apskrudintų, su įvairiais padažais suktinukų (spring rollsų) ar antienos patiekalų. Smaližius pradžiugins gardūs, čia vietoje, kepami pyragai bei firminis persikų desertas su plakta grietinėle ir morengais. Beje, šventėms galima užsisakyti tortus ir pyragus iš anksto - kiekvienas klientas visad gali prašyti išskirtinumo.

Verta paragauti firminio, nepamirštamo skonio kokteilio „Aismarės“. Vynui neabejingi ras ką pasirinkti iš plataus, puikių vynų asortimento.

Dienos metu užsukę (nuo 11 iki 16 val.) galėsite pasistiprinti pietumis. Yra pagrindinis valgiaraštis ir atskiras - kiekvieną dieną atnaujinamas pietų meniu. Mielai laukiami ir vegetarai, vienos dienos kompleksas visada skirtas jiems (kaina 8-12 Lt).

Kavinės „Vilius Karalius“ erdvės puikiai tinka ir dalykiniams priėmimams bei romantiškiems susitikimams. Profesionalus personalas pasirūpins, kad svečiams nieko netrūktų, o įspūdžiai liktų kuo malonesni.

Po sunkios dienos susikaupusius rūpesčius ir įtampa galėsite nuplauti trijose skirtingose pirtyse (turkiška, sauna, infraraudonųjų spindulių), pasilepinti baseine su šiltu vandeniu, povandeninėmis srovėmis krintančio vandens srove arba tiesiog pasimėgauti židinyje liepsnojančios ugnies šiluma.

Verslo žmonės „Aismarėse“ ras puikią erdvę konferencijoms, mokymams, prezentacijoms bei šauniems pobūviams.

Pobūviams, banketams, furšetams

Dvejose salėse talpinama 80, kitoje - 20 žmonių. Dižiosios salės interjeras modernus, mažosios - neįpareigojantis. Organizuojant pobūvius, furšetus pasirinkti patiekalus galima iš atskiro valgiaraščio pobūviams. Puotų dalyviai vaišinami vištienos krūtinėlė su vyno ir gervuogių padažu, keptomis tigrinėmis krevetėmis su pesto majonezu ir soja. Pristatomas maistą išvežamiesiems pobuviams.

Lauko kavinėje talpinama 50 svečių. Pagal pageidavimą šventę galima organizuoti ir lauke, nes lauko kavinės teritorija yra uždara.

Daugiau apie svečių namus>>

Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: „Aismarių“
Meniu.lt informacija

2010 04 30