Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

31 „Europos“ aukšte – „Radistai“, Ignas ir Vilnius po kojomis

2011-08-24
Paskelbk savo straipsnį

Penktadienį „Radistai“ ir Ignas užkurs reivą virš Vilniaus stogų
Didžiausi vasaros klubiniai hitai, saulėlydis ir visas Vilnius kaip ant delno. Tokią vakaro viziją piešia klubo „Exit“ rezidentas Ignas ir radijo eterio chuliganai „radistai“, kurie penktadienį užkurs „Reivą“ gryname ore – ant verslo centro „Europa“ stogo. Čia didžėjai vienai nakčiai užkels „Bo“ raidėmis pažymėtų vakarėlių seriją.

Rekomenduoja rinktis anksti
„Pasiilgome Vilniaus, kurį visi trys vasarą aplenkėme. Šį sezoną kartu daug grojome pajūryje, paplūdimiuose ir ant bangų, todėl ir sostinėje nutarėme šokti atvirame ore. Vietos rinkimus vienbalsiai laimėjo 148 metrai virš žemės – 31 „Europos“ aukštas. Reivo dievas savaitgaliui užsakė idealų orą, neprognozuojama nė vieno debesėlio. Visi koziriai mūsų rankose“, – bėrė „radistas“ Jovani.

Didžėjai rekomenduoja rinktis anksti – vakarėlio durys atsivers 9 valandą vakaro. „Nors prie tamsos daugiau drąsos, niekas nepakeis emocijų, patiriamų palydint saulę už horizonto kartu su draugais, kokteiliais ir šokių muzika. Tuo šią vasarą patys įsitikinome ne vieną ir ne du kartus“, – sakė kitas „radistas“ Rolandas Mackevičius.  

Ieškos klykiančių spalvų   
Klubinė naktis ant stogo „Reivu“ pavadinta ne atsitiktine tvarka. „Norime sukurti seną gerą reivo atmosferą. Sutemus pakursime LED ekranų sieną, o „Bo“ vakarėlių merginos žada nenutrūkstamą raudonų akinių tiekimą“, – pasakojo Jovani.

Anot jo, „Reivo“ svečiai tikrai neprašaus pro šalį, jei teiksis pasipuošti neoniniu smokingu ar blyksinčiais aukštakulniais. „Mes taip pat pasižadame atsakingai peržvelgti savo paradinių kostiumų spintas ir išsirinkti labiausiai klykiančias spalvas“, – sakė didžėjus. 
„Grosime ir po vieną, ir po du, ir visi trys – vakaro laiką dalinsimės ne pagal išankstinį grafiką, o pagal nuotaiką“, – nakties į rėmus netalpino Jovani.

Siauroje skylutėje – blogiausias remiksas
Rolando Mackevičiaus fonoteka žada, kad išimtinai rimtosios šokių muzikos gerbėjams ant stogo gali būti nejauku. Didžėjus neslepia savo kėslų pagroti Bon Jovi opuso „It‘s My Life“ remiksą, kurį kompetentingas šokių muzikos guru Manfredas prieš savaitę nominavo „pačiu blogiausiu ir baisiausiu visų laikų remiksu“.

„Kad ir ką kalbėtų pikti liežuviai, „It‘s My Life“ remiksas – labiausiai mano nudrožtas šią vasarą. Kiekvieną kartą nakčiai įsibėgėjus pirštai patys įveda šią dainą į siaurą grotuvo skylutę. Aikštelė klykia, mergaitės plėšia nuo savęs marškinėlius... Kaip galima susilaikyt?“, – juokėsi Rolandas.