Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Dāvanu kuponi

Apsilankymas restorane: Agave

Agave
Neierobežots
Visiem
Īpašas iezīmes
6 mėn. galiojimas
Zemāka vai tāda pati cena kā ar partneri
Ātra piegāde
Dovanų kuponas nekeičiamas grynais pinigais
Kuponas galioja vieną kartą.
*Pratęsti dovanų kupono galiojimo trukmę galimybės nėra

Nerkite į maisto ir gėrimų fiestą meksikietiškame Agavės restorane, Kaune. Neįpareigojanti aplinka, skanus bei šviežiai pagamintas maistas, spalvingiausi gėrimai laukia Jūsų. Šis dovanų kuponas galioja visam įstaigos meniu dėl to išsirinkti, paragauti spalvingų meksikietiškų patiekalų bei gėrimų, galės net ir išrankiausias ragautojas! Prieš atvykstant į restoraną reikalinga išankstinė staliukų rezervacija. Taip pat prieš atsiskaitymą restorane, prašome perspėti barmeną, jog panaudosite dovanų kuponą. 

Rotušės a. 3, KAUNAS
(parādīt kartē)
Dāvana paredzēta

Visiem

Derīguma termiņš

6 mėn.

Ilgums

Neierobežots

Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį. Prieš atvykstant reikalinga rezervuoti staliuką restorane per meniu.lt sistemą.

Cita svarīga informācija

Visus patiekalus ir gėrimus galima rinktis iš bendro meniu už pasirinktą sumą. Dovanų kuponas nekeičiamas grynais pinigais. Kuponas galioja vieną kartą. Tai reiškia, kad jo negalėsite panaudoti kitą kartą, net jeigu užsisakėte restorane tik už dalį kupone nurodytos sumos.

Piegādes metodes
0.00 €

Elektroniskais sertifikāts 1 minūte * (* pēc samaksas, izmantojot e-banku)