Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Dovanų kuponai

Apsilankymas restorane: Agave

Agave
Neribota
Visiems
Ypatybės
6 mėn. galiojimas
Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį
Greitas pristatymas
Dovanų kuponas nekeičiamas grynais pinigais
Kuponas galioja vieną kartą.
*Pratęsti dovanų kupono galiojimo trukmę galimybės nėra

Nerkite į maisto ir gėrimų fiestą meksikietiškame Agavės restorane, Kaune. Neįpareigojanti aplinka, skanus bei šviežiai pagamintas maistas, spalvingiausi gėrimai laukia Jūsų. Šis dovanų kuponas galioja visam įstaigos meniu dėl to išsirinkti, paragauti spalvingų meksikietiškų patiekalų bei gėrimų, galės net ir išrankiausias ragautojas! Prieš atvykstant į restoraną reikalinga išankstinė staliukų rezervacija. Taip pat prieš atsiskaitymą restorane, prašome perspėti barmeną, jog panaudosite dovanų kuponą. 

Rotušės a. 3, KAUNAS
(rodyti žemėlapyje)
Dovana skirta

Visiems

Galiojimo trukmė

6 mėn.

Trukmė

Neribota

Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį. Prieš atvykstant reikalinga rezervuoti staliuką restorane per meniu.lt sistemą.

Kita svarbi informacija

Visus patiekalus ir gėrimus galima rinktis iš bendro meniu už pasirinktą sumą. Dovanų kuponas nekeičiamas grynais pinigais. Kuponas galioja vieną kartą. Tai reiškia, kad jo negalėsite panaudoti kitą kartą, net jeigu užsisakėte restorane tik už dalį kupone nurodytos sumos.

Pristatymo būdai
0.00 €

Elektroninis čekis 1 minutė* (*sumokėjus per el. bankininkystę)