Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Dovanų kuponai

Šokoladinė "Pinata" dviems: Kavinė "Šokoladinė"

Kavinė "Šokoladinė"
1 val.
Nuo 6 metų amžiaus
Ypatybės
12 mėn. galiojimas
Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį
Greitas pristatymas
*Pratęsti dovanų kupono galiojimo trukmę galimybės nėra

Kinai buvo pirmieji, kurie darė kažką panašaus į pinjatos daužymą švęsdami Naujuosius metus. Manoma, jog XIII amžiuje šį paprotį iš Kinijos į Italiją parvežė keliautojas Markas Polas. Čia ir duotas pavadinimas: itališkas žodis pignatta reiškia „trapus puodas“. Į pinjatą dėdavo visokių niekučių, papuošalų ar saldumynų. Vėliau paprotys paplito Ispanijoje ir XVI amžiaus pradžioje ispanų misionieriai nugabeno pinjatą į Meksiką. Tačiau meksikiečiai jau turėjo panašią tradiciją. Actekai metų pabaigoje švęsdami jų saulės ir karo dievo, gimtadienį šventykloje ant stulpo padėdavo puodynę. Ji būdavo išpuošta spalvingomis plunksnomis, o į vidų prikrauta smulkių brangenybių. Vėliau ją sudaužydavo pagaliu. Išbyrėjusios brangenybės būdavo auka dievo atvaizdui. Majai irgi žaisdavo panašų žaidimą: užrištomis akimis mušdavo pakabintą ant virvės molinį puodą.

Vėliau pinjatos daužymas įtrauktas į prieškalėdines apeigas ir švenčiant gimtadienius. Ši tradicija liko iki mūsų dienų ir yra begalo populiari visame pasaulyje.

„Šokoladinės“ meistrai siūlo išbandyti mūsų sukurtą šokoladinę pinatą, kuri išlieta iš aukščiausios rūšies juodo šokolado ir pripildyta įvairiausiais skanumynais, šviežiais vaisiais ir pagardais, kuriuos galėsite ragauti merkdami į skysto šokolado, karamelės ir braškių padažus. Tačiau pirma reiks įveikti šokoladinę pinatą ir ją sudaužyti specialiu įrankiu. 

Nauja, neįprasta, smalsu!

Šokoladinė piñata - laukia jūsų įvairioms progoms pažymėti ar paįvairinti vakarėlį su draugais, šeima ar kolegomis. 

Dovana skirta

Nuo 6 metų amžiaus

Galiojimo trukmė

12 mėn.

Trukmė

1 val.

Būtina išankstinė registracija

Reikalinga išankstinė registacija telefonu 868642840, info@saldita.lt www.saldita.lt

Kita svarbi informacija

Dovanų kuponas skirtas dviems

Pristatymo būdai
0.00 €

Elektroninis čekis 1 minutė* (*sumokėjus per el. bankininkystę)