Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Dovanų kuponai

Ruby šokolado fondiu dviems: Kavinė "Šokoladinė"

Ypatybės
12 mėn. galiojimas
Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį
Greitas pristatymas
*Pratęsti dovanų kupono galiojimo trukmę galimybės nėra

Pirmasis pasaulyje „Ruby” šokoladas atkeliavo į Lietuvą. Tai ketvirtoji šokolado rūšis, šalia tamsaus, pieniško ir balto šokolado.

Mes siūlome geriausią Belgijos šokolado RUBY CALLEBAUT (47,3%) – fondiu. Tai nepakartojamo sodraus skonio šokoladas. Pagamintas nuo pupelės iki šokolado vienoje iš seniausių gamyklų. Čia puoselėtos senosios tradicijos ir tikėjimas tuo ką daro gaminant geriausią šokoladą įkvėpė ir ateities kartas. Tad kviečiame pasimėgauti geriausiomis šokolado fondiu tradicijomis, kurios siekia XVIII a. Šveicariją. Jums bus pateiktas įvairių šviežių vaisių asorti, kuriuos  specialiomis šakutėmis mirkysite RUBY šokolade ir mėgausitės dar nepatirtais skoniais. Šokolado fondiu - tai gurmaniška šventė, kurią papildys šokoladinė kavinės aplinka ir mielo žmogaus draugija.

Dovana skirta

Visiems

Galiojimo trukmė

12 mėn.

Trukmė

1 val.

Būtina išankstinė registracija

Reikalinga išankstinė rezervacija telefonu: 868642840, info@saldita.lt, www.saldita.lt Apie neatvykimą būtina pranešti prieš 24 val., kitaip dovanų čekis bus laikomas panaudotu.

Pristatymo būdai
0.00 €

Elektroninis čekis 1 minutė* (*sumokėjus per el. bankininkystę)