Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Dovanų kuponai

Edukacinė ekskursija-degustacija: Kavinė "Šokoladinė"

Ypatybės
12 mėn. galiojimas
Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį
Greitas pristatymas
*Pratęsti dovanų kupono galiojimo trukmę galimybės nėra

Dovanų kuponas skirtas vienam asmeniui.

Ekskursijos vyksta kas antrą penktadienį 18 val.

Šokoladinės ekskursijos-degustacijos metu išgirsite unikalią šokolado atsiradimo istoriją, sudalyvausite akloje degustacijoje kurioje spėliosite kokios šokolado ir ne tik jo rūšys pateiktos, pasivaikščiosite po unikalią šokolado gamybos manufaktūrą Kauno senamiestyje, kuri yra vienintelė tokia mieste, pamatysite, kaip gaminami rankų darbo saldainiai, tuščiavidurės figūros, ir žinoma patys galėsite pasigaminti pačių šviežiausių triufelių ir asorti saldainių, išsilieti norimą figūrėlę ir padekoruoti ją spalvotu šokoladu.

Kol jūsų saldainiai šals visus dalyvius pavaišinsime karštu šokoladu. O galiausiai galėsite visus savo šokolado kūrinius išragauti ar parsivežti namo kaip saldžiausius prisiminimus.

 

Dovana skirta

Visiems

Galiojimo trukmė

12 mėn.

Trukmė

1 val.

Būtina išankstinė registracija

Reikalinga išankstinė rezervacija telefonu 868642840, info@saldita.lt www.saldita.lt Apie neatvykimą būtina pranešti prieš 24 val., kitaip dovanų čekis bus laikomas panaudotu.

Kita svarbi informacija

Dovanų kuponas skirtas vienam asmeniui. Ekskursijos vyksta kas antrą penktadienį 18 val.

Pristatymo būdai
0.00 €

Elektroninis čekis 1 minutė* (*sumokėjus per el. bankininkystę)