Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Dovanų kuponai

Apsilankymas restorane: Déjà vu

Déjà vu
Neribota
Visiems
Ypatybės
12 mėn. galiojimas
Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį
Greitas pristatymas
*Pratęsti dovanų kupono galiojimo trukmę galimybės nėra

Pavadinimas „Déjà vu“ išvertus iš prancūzų kalbos reiškia – jau matyta.

Restorane dominuojantys šilti atspalviai, tarsi pro sienas besiveržiantys saulės spinduliai, pripildo restoraną šiluma ir jaukumu. Restorane „Déjà vu“ galima mėgautis puikia gurmaniška virtuve, kurią glaustai galima apibūdinti kaip europietiška, rafinuota, prabangi.

Čia galite pasilepinti ypatingais restorano kepsniais ir kitais virtuvės šefo paruoštais skanėstais. Vakarais dar daugiau jaukumo ir romantikos suteikia geras vynas, žvakių šviesa ir muzika. Restorano vasaros terasoje galite mėgautis miesto panorama ir gaivia vakaro vėsa.

Siūlome unikalią galimybę patiems išsirinkti pageidaujamą vyną, iš gausaus vyno asortimento. Galėsite prisiliesti prie vyno butelio, kuris pats papasakos savo krašto istoriją – ar tai bus subtilaus skonio vynuogė iš Čilės, o gal Prancūzijos paslaptis menantis Bordo vynas. Siūlome jums galimybę apsilankyti mūsų vyno kambaryje ir patiems išsirinkti pageidaujamą vyną.

Kranto g. 24, PANEVĖŽYS
(rodyti žemėlapyje)
Dovana skirta

Visiems

Galiojimo trukmė

12 mėn.

Trukmė

Neribota

Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį. Prieš atvykstant rekomenduojame rezervuoti staliuką restorane per meniu.lt sistemą.

Kita svarbi informacija

Visus patiekalus ir gėrimus galima rinktis iš bendro meniu už pasirinktą sumą.

Pristatymo būdai
0.00 €

Elektroninis čekis 1 minutė* (*sumokėjus per el. bankininkystę)