Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu

Kur stebėti sporto varžybas?

Kasmet startavus varžybų sezonui barai tampa sausakimši, ypač per svarbiausias krepšinio sezono rungtynes. Dėmesio iš sirgalių sulaukia ir kitos sporto šakos.

Sporto aistruoliai savo mėgstamas varžybas stebi visur - mieste, namuose, kartais netgi darbe. Bet juk smagiausia stebėti varžybas su draugais - kartu emocingai palaikyti savo komandą. Todėl dažnai sporto sirgaliai renkasi barus. Ten jūsų netildys miegoti besiruošiantys kaimynai, nereikės patiems užsiimti maisto gaminimu, didelė tikimybė, kad baro ekranas didesnis nei jūsų namuose, o ką jau kalbėti apie bendrą sirgalių atmosferą ir emocijas. Vietų, kur stebėti sporto varžybas mieste yra gausu, todėl, kad apsispręsti būtų lengviau, sudarėme kavinių ir barų, transliuojančių sporto varžybas, sąrašą. O kad galėtumėte stebėti rungtynes prie patogiausio stalo bei didžiausio ekrano, restoranų gidas meniu.lt rekomenduoja staliuką rezervuoti iš anksto.

Vilnius:

1. Sports Pub - Vilniaus širdyje įsikūręs sporto baras talpina net 70 sporto aistruolių, kurie gali patogiai stebėti varžybas per 14 plačiaekranių televizorių. Taip pat čia rasite platų užkandžių meniu už prieinamą kainą.
2. Artistai - garsėja ne tik jaukiais gyvo garso koncertais, bet ir sporto varžybų transliacijoms per multimediją – didelį ekraną. Kadangi po televizorių yra ir kitose salėse, visi lankytojai galės įsijausti į rungtynes. Vidiniame kiemelyje talpina net 300 lankytojų, kuriems baras siūlo platų maisto pasirinkimą.
3. Stars and Legends - baras pasižymi sportu alsuojančia atmosfera, jį puošia įvairi sporto atributika. Daug dėmesio skirta sirgalių norams išpildyti - vienu metu bare galima stebėti dvi ir daugiau skirtingų transliacijų. Stars and Legends pasirūpinta geru matomumu, kurį užtikrina pakankamas ekranų kiekis.
4. Bacchus - lankytojus vilioja ne tik patiekalais, gamintais griliuje, bet ir premium klasės ekranu. Šiltuoju metų laiku, sporto transliacijos vyksta lauke.
5. Long road - vos prieš mėnesį duris atvėręs restoranas sporto aistruoliams siūlo gerą matomumą per didelį ekraną bei skanius užkandžius.
6. Piano Man Outside - didele terasa svečius džiuginantis baras kviečia stebėti ne tik krepšinio, futbolo, bet ir regbio varžybas, kitas Lietuvoje mažiau populiarias sporto šakas, kurių stebėti dažniau susirenka Vilniuje gyvenantys užsieniečiai. Piano Man Outside save apibūdina kaip draugišką barą, kur vieni kitus pažįsta jei ne vardais, tai bent iš veido.
7. KAS KAS - iki paryčių nemiegantis ir kokteilių gausa galintis pasigirti baras sporto aistruoliams siūlo stebėti įvairias sporto varžybas per 75 colių ekraną, mėgautis dengta lauko terasa, puikiu maistu ir dideliu alaus pasirinkimu.
8. Alaus namai - turbūt neginčytinai didžiausią alaus pasirinkimą turinti vieta, neseniai atidariusi savo pačių alaus daryklą. Alaus namai lankytojams siūlo stebėti sporto varžybas per didelį ekraną. Įvairias varžybas galite stebėti mažomis ir didelėmis grupelėmis, yra stalų kurie talpina iki 20 žmonių, taip pat Alaus namuose yra antra salė su dideliu ekranu, kur galima organizuoti atskirą transliaciją skirtą iki 50 žmonių (derinti iš anksto). Čia rasite didelį gėrimų ir maisto pasirinkimą.
9. Zoe’s bar & grill - naujai atkurtas grilio restoranas lankytojų patogumui yra paruošęs keturis didelius televizorius, kurių vienas gali rodyti bet kokias rungtynes pagal klientų pageidavimus. O esant poreikiui, lengvai sujungiami stalai didesnėms kompanijoms.

Kaunas:

1. Chillout cafe & Food - vilioja svečius itališkos kavos aromatais. Kavinė kuria jaukią atmosferą miesto centre, tačiau atokiau nuo Vilniaus gatvės šurmulio. Sirgaliams siūlo kokybišką maistą, didelį picų ir desertų pasirinkimą.
2. Shamrock - neįpareigojanti aplinka, pritraukianti įvairiausius žmones. Baras pristato save kaip mažą, jaukų, bet nuolat pilną.
3. Indi - senamiestyje įsikūręs restoranas lankytojus stebina daug kam dar neatrasta indiška virtuve, kuri čia puikiai suderinama su šiuolaikinėmis Europos kulinarijos idėjomis. Sporto sirgaliai gali čia stebėti sporto varžybas ir mėgautis maloniu aptarnavimu.
4. Barojų kiemas; Soul - puiki vieta, ištikimiems lietuviškų patiekalų gerbėjams. Tiek Bajorų kiemas Megoje, tiek restoranas Soul gali pasigirti patogiai išplanuotomis erdvėmis, pritaikytomis didelėms kompanijoms. Gerą matomumą užtikrina projektoriai.
5. Plomocafe - judėjimo Slow Food šalininkai. Mėgstantiems kokybišką maistą, kavinė siūlo išbandyti modernioje krosnyje - grilyje KamadoBono keptus patiekalus. Čia varžybas galite stebėti per 2x2 metrų puikios raiškos ekraną. Kavinė talpina iki 50 žmonių. Tai lietuvių ir užsieniečių mėgstama vieta, siūlanti gardžius gėrimus ir maistą.
6. Chocolaterie CH - senovės autentika dvelkianti ir rankų darbo saldainius gaminanti šokoladinė. Ši vieta patiks mėgstantiems stebėti varžybas su gardžios kavos puodeliu bei skanėstais. Chocolaterie siūlo sirgaliams paragauti jų itin gardžių crepe blynų.

Pajūris:

1. Honolulu (Klaipėda) - didžiausias sporto baras Klaipėdoje, kuris artimiausiu metu taps ir daugiausiai boulingo takelių turinčia vieta pajūryje. Čia, stebint varžybas, galite žaisti ne tik boulingą, bet ir biliardą bei dartus. Yra ir atskira zona sporto varžyboms bei kitoms pramogoms.
2. Barcode (Palanga) - šiemet duris atvėręs baras teigia, kad pas juos sporto sirgaliai ras geriausius užkandžius bei burnoje tirpstančius šonkauliukus. Beje, kaip ir priklauso pajūriui, čia rasite puikių jūros gėrybių patiekalų.
3. Pilies uostas (Klaipėda) - puikioje vietoje įsikūrusiame restorane galėsite gėrėtis atsiveriančiais Danės upės ir marių vaizdais. Ši vieta pritaikyta tiek mažoms, tiek didelėms kompanijoms. Rungtynes čia galite stebėti lauko terasoje per didelį ekraną. Pilies uostas stengiasi transliuoti visus sporto renginius, kurie yra įdomūs klientams.

Parādīt kartē
Piano Man Outside
Slēgts
Šodien 18:00 – 23:59
Vilniaus g. 41, VILNIUS
Long Road
Slēgts
Šodien 10:00 – 22:00
4.6
Juodasis kl. 37, VILNIUS
Rezervēt
Shamrock
Slēgts
Šodien 12:00 – 23:59
4.4
Vilniaus g. 13, KAUNAS
Chocolaterie CH
Slēgts
Šodien 08:00 – 21:00
Rotušės a. 26, KAUNAS
Artistai
Slēgts
Šodien 12:00 – 23:59
4.1
Šv. Kazimiero g. 3, VILNIUS
Soul
Slēgts
Šodien 11:00 – 23:00
  • Greznība
  • Populārs
4.1
Rotušės a. 3, KAUNAS
Zoe‘s Bar & Grill
Slēgts
Šodien 12:00 – 23:59
Odminių g. 3, VILNIUS
Bacchus Grill House
Slēgts
Šodien 11:00 – 23:00
Antakalnio g. 4, VILNIUS
Slēgts
Naujojo sodo g. 1A, KLAIPĖDA
Stars and legends
Slēgts
Šodien 11:00 – 23:00
Konstitucijos pr. 12, VILNIUS
Rādīt vairāk 2