Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną

2022 rudens Gastronomijos savaitė

Lietuvos Gastronomijos savaitė vyks lapkričio 7–13 d., kurios metu restoranai atvers duris visiems, norintiems pažinti aukštesnę maisto kultūrą, naujausias gastronomijos tendencijas, rudens sezono ingredientus ir jų pateikimą, restoranų šefų meistrystę.

Lietuvos Gastronomijos savaitė kasmet auga. Šį rudenį prie projekto prisijungė jau 50 restoranų. Prasidėjusi Vilniuje, išsiplėtė ir šiuo metu apima visą Lietuvą. Apie Gastronomijos savaitės populiarumą tarp gurmanų ir jiems prijaučiančiųjų byloja ne tik besiplečianti jos geografija, bet ir puikūs dalyvių atsiliepimai. Gastronomijos savaitės metu lankytojai vertina aplankytus restoranus ir jų degustacinius meniu, o daugiausiai simpatijų sulaukęs restoranas, laimi simpatijos žvaigždę.

Restoranai intensyviai ruošiasi Gastronomijos savaitės pradžiai, kurios metu bus galima rinktis vieną iš fiksuotos kainos meniu, kurių vertė nuo 30 iki 50 €. 

Kviečiame nedelsti ir išsirinkti iš pateikto sąrašo (žr. apačioje) restoranus, kuriuos norėtumėte aplankyti. Spauskite žemėlapyje ar sąraše ant norimo restorano žymos bei raskite visą svarbiausią informaciją. Rezervuokite geriausią staliuką sau, artimiesiems, kolegoms, draugų kompanijai. Komentare nepamirškite paminėti, kad rezervuojate staliuką į Gastronomijos savaitę ir ragausite specialų Gastronomijos savaitei skirtą degustacinį meniu.

Rodyti žemėlapyje
Dine
  • Prabangus
  • Rekomenduojamas
4.7
Gedimino pr. 35, VILNIUS
Rezervuoti
Rib Room
  • Rekomenduojamas
4.7
Šeimyniškių g. 1, VILNIUS
Rezervuoti
Lokys
  • Rekomenduojamas
4.6
Stiklių g. 8, VILNIUS
California Tapas & Wine
  • Rekomenduojamas
Subačiaus g. 2, VILNIUS
Rezervuoti
MEAT Steak House
  • Prabangus
  • Rekomenduojamas
A. Juozapavičiaus g. 13, VILNIUS
Rezervuoti
Taste Map Coffee Roasters
Antakalnio g. 17, VILNIUS
Two Senses
K. Donelaičio g. 27, KAUNAS
Bunte Gans
Aušros vartų g. 11, VILNIUS
Banketų užklausa
Kuchmistrai
  • Prabangus
Beržų g. 3 , Tubelių km., Lukšių sen., ŠAKIAI
Astorija Brasserie
Didžioji g. 35/2, VILNIUS
Stikliai
  • Prabangus
4.7
Gaono g. 7, VILNIUS
Rodyti daugiau 29