Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Viešbutis - Restoranas “Dvaras” - vasaros sezoną uždaro sėkmingai įgyvendinęs naująją strategiją “Visada kaip namuose…”

2012-10-24
Publicējiet savu rakstu
Dešimtus veiklos metus skaičiuojantis Viešbutis – Restoranas Dvaras siekdamas išlaikyti konkurencingumą jėgas sutelkė naujos strategijos įgyvendinimui. Pagrindinis tikslas kelti viešbučio svečių aptarnavimo lygį, jų viešnagei suteikiant maksimalų komfortą. Viešbutis orientuotas į verslo klasės klientus, keliaujančias šeimas ir iš kaimynių šalių, atvykstančius apsipirkti svečius.

Atnaujintas ne tik viešbučio svečiams teikiamų paslaugų paketas, bet ir įgyvendinta kambarių koncepcijos idėja. Viešbučio, 8 - iems unikaliai įrengtiems kambariams suteikti originalūs pavadinimai: Cinamono, Vanilės ar Migdolų, priminsiantys svečiui namų jaukumą ir šilumą. Kiekviename jų gyventojai pasitinkami su kava, arbata ar vynu bei skania staigmena. Sukurtas aptarnaujančio personalo stilius t.y. administartorių apranga, menanti senosios Anglijos laikus. Aprangą ir net originalius raktų pakabukus kūrė žinoma dizainerė Viktorija Jakučinskaitė.

Pasak viešbučio bei restorano „Dvaras“ vadovės Lauros Labunskaitės, toks išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui ir yra sėkmingo verslo paslaptis. „Mūsų viešbučio darbuotojai žino kiekvieno lankytojo vardą, jo poreikius, pomėgius. Svečiui, atvykus ilgesniam laikui, stengiamės pasirūpinti jo laisvalaikiu, poilsiu bei pramogomis. Išgryninome papildomų paslaugų tiekėjus: iš daugelio įmonių pasirinkome tik aukščiausios kokybės paslaugas teikiančias įmones“, - sakė L.Labunskaitė. “Dėmesys ne tik svečiui, bet ir mūsų darbuotojams. Šiais metais nepabijojome griežtos darbuotojų atrankos bei investicijų į jų mokymus“, – pažymėjo vadovė.

Viešbutyje vienu metu gali ilsėtis iki 16 svečių, o restorane linksmintis iki 40 asmenų. Viešbutis – restoranas „Dvaras“ įsikūręs miesto širdyje, šalia Katedros, adresu Tilto g. 3, Vilnius.

Viešbutis – Restoranas DVARAS Tilto g. 3-1, Vilnius
www.dvaras.lt
hotel@dvaras.lt