Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Naujas baras Vilniuje - pirmas toks Lietuvoje

2019-06-21
Publicējiet savu rakstu

Vilniaus senamiestyje duris atvėrė naujas, muzikos įrašų kompanijos „Flow Music“ nariams priklausantis baras. Pirmasis šalyje kviečiantis iš naujo atrasti vieną iš stirpiųjų gėrimų bei mėgautis svaigiu laisvalaikiu stereotipus ir dogmas ignoruojančioje aplinkoje.

Tokiu pačiu „Flow” pavadinimu praminto baro išskirtinumas ir tuo pačiu pagrindinis gėrimas - degtinė. „Vilniuje konkrečiam gėrimui dedikuotas baras - tikrai ne naujiena, tačiau tarp romo, džino, sidro barų ir aludžių, pasigedome dėmesio esminiam spiritui, kurio gaminimo ir vartojimo tradicijos mūsų šalyje labai gilios. Manome, kad degtinė nepelnytai nuvertinta bei užmiršta, todėl pasiryžome ištaisyt šį nesusipratimą ir pristatyti šio gėrimo autentiką savo kartos atstovams.” - pristatydamas vietos konceptą pasakojo „Flow” baro baro vadovas - Karolis Nausėda.

Ir išties, jaukiai mažame, Dominikonų gatvėje įsikūrusiame bare galima susipažinti net 25 rūšimis šio stipriojo gėrimo. Kuris taip pat tapo ir pagrindiniu kokteilių meniu ingredientu bei užkandžių pasiūlymo įkvėpimu. Tiesa, „Flow” baro asortimentas ties tuo neapsiriboja ir savo svečiams ruošiasi pasiūlyti platų kitų gėrimų bei natūraliai pagamintų kokteilių pasirinkimą.

Flow” baras jau veikia ir laukia visų socialinių išgertuvių entuziastų kiekvieną dieną, išskyrus pirmadienį, iki vidurnakčio.