Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Užsukite į restoraną „Tores Bravoras" teisiog pasimėgauti

2013-09-26
Publicējiet savu rakstu


 Siekdami tapti unikaliais, išskirtiniais ir patraukliais nutarėme virti gyvą namini alų, tad užsukę pas mus, galėsite pasigėrėti kaip patyręs aludaris gamina taip visų mėgstamą gėrimą. Kuriame tai, kuo tikime! O tikime Jumis - mūsų svečiais. Jūsų kritika skatina mūs tobulėti, Jūsų pagiriamasis žodis įkvėpia ir suteikia pasitikėjimo. Todėl vengdami tuščiažodžiavimo įvardinsime tai, ką Jums siūlo „TORES BRAVORAS":

•    „TORES" vietovė – restoranas ribojasi su Pavilnių regioniniu parku siūlydamas savo svečiams gaivų orą, žalią miško spalvą ir miško teikiamą ramumą. Mūsų svečiai restorane praleis malonias popietes ar ramius vakarus su karšto vyno taure, garuojančia arbata ar kvapnia kava.

•    „TORES" meniu – europietiškas, su mūsų „perliukais“ – aluje troškinta karamelizuota karka, patiekiama su troškintais kopūstais, restorane rūkyta skumbrė ir šonkauliukai, ir – be abejonės – mūsų puikusis sūrio pyragas!

•    „TORES" aplinka – sentimentali nuotaika, patogus, ramus poilsis, gardūs valgiai, gyvas naminis alus, kruopščiai parinktas vynas, židinio šilima leis Jums mėgautis namų jaukumą primenančia aplinka. Savito ir jaukaus „TORES BRAVORO" interjero apsuptyje pajusite romią atvangą.

Jūs esate išskirtiniai svečiai ir mes tai žinome. Tiesiog užsukite į restoraną „TORES BRAVORAS" pasimėgauti, naminiu alumi, išskirtiniu vynu, gardžiais patiekalais, išskirtine aplinka…