Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

„Tesla Pub“ – gerų skonių išradėjai

2016-04-25
Publicējiet savu rakstu

Klasikiniai mėsainiai ir BBQ šonkauliukai – pub'o vizitinės kortelės, tačiau jei kompanijoje yra vegetarų ar veganų, jiems taip pat yra iš ko pasirinkti. Meniu lakoniškas. Jame populiariausi ir teisingi užkandžiai, klasikiniai, amerikietiškų tradicijų, karštieji patiekalai, ir šviežiai ruošti desertai. Tačiau tai – tik pradžia, pub'o komanda planuoja pateisinti žymiojo išradėjo N. Tesla vardą savo pavadinime ir jau netrukus pristatys originalius patiekalus su pačių naujai išrastais skoniais ir deriniais.

Nors lankytojų vertinimuose dominuoja pagyros skaniam maistui ir protingam kainos/kokybės santykiui, pirmiausia pub'as – vieta atsipalaiduoti. Tuo pasirūpina smagus personalas ir, žinoma, kompetetingai apgalvotas baras: Lietuvos smulkiųjų aludarių gėrimai, punšas ir kokteiliai, įdomų vakarą žadančiais pavadinimais: „Don't ask“, „Burn the day“, „Adios, mother f***ers“.