Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

La Esperanza - vienintelis toks Lietuvoje

2017-04-23
Publicējiet savu rakstu

Prabangūs, išskirtiniai patiekalai restorane kuria IDW Esperanza Resort legendą, pasakojimą apie talentą gaminti, mokėjimą ragauti ir mėgautis. Talentingiausi virtuvės šefai restorano svečiams siūlo europietiškos virtuvės patiekalus, kuriuose susilieja Italijos, Prancūzijos, Viduržemio jūros ir Lietuvos tradicijos. Restorane įrengtas pasaulinės klasės vyno rūsys, kuriame galite rasti ypatingų egzempliorių - vynų iš Prancūzijos, Italijos, Austrijos, Ispanijos, Izraelio, Čilės, Kalifornijos ir daugelio kitų šalių. Tik niekuomet nesidrovėkite paprašyti šefo patarimo!

Išlakios pušys, tviskantis ežero vanduo, elegancija ir prabanga „IDW Esperanza Resort" rezidencija yra maistas akims. Tačiau net ir didžiausių gurmanų širdis pavergia restorano virtuvė. Užburiantys aromatai, unikalūs, kartais visiškai netikėti skonių deriniai, žolynai iš restorano ekologinio daržo, − būkite tikri, kad gausite geriausia, ko tik galima tikėtis. Aukščiausios kokybės produktai užsakomi iš tiekėjų, kurie tokiais pat produktais aprūpina „Michelino" žvaigždutėmis pažymėtus pasaulio restoranus.