Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Kas svarbu organizuojant pobūvį?

2015-10-15
Publicējiet savu rakstu

“Ši savaitgalį švenčiau savo gimtadienį sodyboje „Elniakmpis“ – „Mažosios Ragainės“ suorganizuotas vakaras viršijo visus mano ir mano svečių lūkesčius. Nepaprastai gražus, skoningas ir subtilus stalų apipavidalinimas. Maisto kokybę, pateikimą ir skonį galiu vertinti aukščiausiu lygiu. Nepaprastai kokybiškas ir šiltas aptarnavimas. Labai dėkinga p. Eduardui ir jo komandai už nuostabią šventę.


„Mažoji Ragainė“ pasirūpins ir Jūsų šeimos šventiniu stalu:

“Jau kelerius metus užsakau „Mažosios Ragainės“  patiekalus įvairioms progoms - Kalėdoms, Velykoms, gimtadieniams. Labai patogu - viską atveža, belieka tik ant stalo susidėti. O paskui pasiima indus. Labai patogu. O dėl skonio - nerandu kas pagamintų skaniau.”

„Mažojoje Ragainėje" galima užsisakyti ir aptarnaujantį personalą. Banketams maistas ruošiamas labai atidžiai ir kruopščiai.

“Savo vestuvėms sodyboje Vila-Ra maisto tiekėją rinkausi iš trijų. Pasirinkau „Mažąją Ragainę“ Ir neapsirikau. Maistas buvo  puikus - ne tik skanus, bet ir nuostabiai papuoštas Padavėjai dirbo labai profesionaliai. Ačiū „Mažosios Ragainės“  komandai. Tikrai rekomenduoju !! “