Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Išbandykite ir pasigaminkite šviežios žuvies fondiu

2012-01-06
Publicējiet savu rakstu

„Kinų rožės“ Kauno gatvės restoranas – vienintelis Vilniuje, kuriame galite paragauti šviežios žuvies fondiu, ruoštą pagal kinų tradicijas.

Nuo seno Kinijoje fondiu valgydami žmonės mėgaujasi maisto ruošimo proceso malonumu, galimybe patiems sukomponuoti norimus ingredientus ir, žinoma, pabendrauti su šalia maistą gaminančiais bei valgančiais.

  • Išsirinkite švelnaus ar aštraus skonio sultinį, kuriame gaminsime pasirinktus produktus.
  • Užsisakykite šviežią upetakį ar karpį ir pasirinkite du padažus.
  • Taip pat rekomenduojame išsirinkti daržoves, puikiai tinkančias prie fondiu, kurias galėsite paruošti kartu su žuvimi.

Atrakcija prie pietų stalo su šeima ar draugais

Stalo centre ant įrengtos ugniavietės kunkuliuoja indas su sultiniu, kuris ruošiamas dvejais būdais: aštraus skonio su raudona karčiąja paprika ir kitomis stipraus skonio prieskoninėmis žolelėmis ir švelnaus skonio. Kiekvienam svečiui paduodamos ilgos fondiu šakutės ir bambukinės lazdelės, su kuriomis ruošiamas maistas. Į pasirinktą sultinį sudedami visi produktai ir verdami 3-4 minutes. Išvirę maisto kąsneliai lazdelėmis traukiami iš nuoviro, mirkomi padaže ir mėgaujantis ragaujami.