Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

„Empti“ koncerte pristato net du naujus kūrinius

2012-05-10
Publicējiet savu rakstu
„Empti“ susirinkusiems žada pristatyti dvi visiškai naujas dainas. Kas seka „Empti“ biografiją, puikiai žino, kad ši grupė naujų kūrinių kaip blynų nekepa.  Naujos jų dainos gimsta retokai, bet dažniausiai išlieka ilgam. Nemaža dalis naujų kūrinių tampa ilgamečiais hitais. „Mes visada už kokybę, o ne kiekybę. Kas iš to, kad grupės prištampuoja kūrinių, kurių paskui niekas nė neatsimena. Geriau viena gera daina, nei visas prastų albumas“, - sako grupės nariai.

Apie naują albumą, kurio Lietuvos muzikos pasaulis seniai laukia,  „Empti“ taip pat kalba labai būsimuoju laiku. „Mes niekur neskubame. Niekada neskubėjome, o kai subrendome, tapome dar ramesni. Turime net dainą pavadintą „Neskubėk ir būsi pirmas“. Ji atspindi mūsų muzikinę filosofiją. Tiesa, jau senokai jos koncerte negrojome. Gal ta proga reikės penktadieni ir pagroti“, - juokėsi Giedrė.

Grupės „Empti“ koncertinė programa visada susideda iš dviejų dalių. Muzikantai jas tarpusavyje pakrikštiję: „sunkesnė“ ir „lengvesnė“. „Sunkesnėje“ dalyje skamba labiau eksperimentiniai,  keistesnių aranžuočių ir struktūrų kūriniai. O  „lengvesnėje“ –  į šalies muzikos istoriją aukso raidėm įrašyti superhitai iš albumų „Estrada“, „Cunami“ ir „Fermata“.

 „Publika visada trokšta  populiariausių dainų. Ir dažnai kyla klausimas, kam groti dar ir kažką kitą. Galėtume sudaryti programą vien iš hitų ir visi būtų laimingi. Vis dėlto nė vienas rimtas muzikantas niekada taip nedaro. Muziką mes suprantame kaip šiokią tokią misiją, būdą pasiųsti žmonėms savo žinutę. O ji glūdi  ne vien tik hituose“, - sako Giedrė.